آیا مذاکرات هسته‌ای به نتیجه خواهد رسید؟

© Photo / Tasnim / محمد مخبر آیا مذاکرات هسته‌ای به نتیجه خواهد رسید؟
آیا مذاکرات هسته‌ای به نتیجه خواهد رسید؟ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.08.2021
Telegram
مخبر: نمی توانیم برای حل مشکلات کشور به خارج امید داشته باشیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «ایسنا»، محمد مخبر،  معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه نمی توانیم برای حل مشکلات کشور به خارج امید داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: « مقام معظم رهبری و رییس جمهور تاکیدات فراوانی بر رفع تحریم ها دارند اما بعید است که بتوانیم با نظام سلطه به جایی برسیم و نمی توان برنامه ریزی خود را برای اداره کشور متکی به رفع تحریم ها کرد و باید به نحوی برنامه ریزی کنیم که فرض بر این باشد که نظام سلطه تحریم ها را لغو نخواهد کرد.

رسانه: ایران آماده بازگشت سریع به مذکرات برجام است - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.08.2021
رسانه: ایران آماده بازگشت سریع به مذکرات برجام است

همانگونه که مقام معظم رهبری نیز فرمودند، کاملاً به آینده کشور خوشبین هستیم و امیدواریم بتوانیم با تلاش و همت مضاعف از این شرایط با سرافرازی عبور کنیم.

بر خلاف تصور برخی افراد،‌ خصومت اصلی نظام سلطه با دولت های مختلف جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه با مردم ایران است چرا که آنها از مردم ضربه خوردند و شاه را که نماد نظام سلطه بود مردم از کشور بیرون کردند.

برنامه ریزی و تلاش نظام سلطه انتقام از مردم ایران است و در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نمی کنند و حتی موضوع سلامت مردم را در این مسیر مورد معامله قرار می دهند به گونه ای که در ایام کرونا شاهد بودیم که پس از انجام اقدامات لازم برای واردات واکسن، در آخرین لحظه از واردات این کالای ضروری به کشورمان جلوگیری کردند.

در زمان آغاز شیوع کرونا اکثر کشورها با کمبود ماسک مواجه شدند. برای تامین ماسک مورد نیاز کشور از کشورهای دیگر خرید کردیم و بسته بندی و تدارکات لازم انجام شد اما پیش از ارسال به ایران و در فرودگاه کشور مبدا از آن جلوگیری کردند و این نشان می دهد که نظام سلطه به هیچ اصول انسانی پایبندی ندارد. باید به نحوی برنامه ریزی کنیم که فرض بر این باشد که نظام سلطه تحریم ها را لغو نخواهد کرد».

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала