ترخیص فوری محموله بزرگ مواد اولیه تولید سرم

© Sputnik / Mikhail Voskresenskiyترخیص فوری محموله بزرگ مواد اولیه تولید سرم
ترخیص فوری محموله بزرگ مواد اولیه تولید سرم - اسپوتنیک ایران  , 1920, 13.08.2021
Telegram
رئیس کل دادگستری هرمزگان از ترخیص فوری محموله بزرگ مواد اولیه تولید سرم از بندر شهید رجایی بندرعباس با دستور ویژه قضایی و برای تأمین نیاز ایران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، علی صالحی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به اخبار مربوط به کمبود سرم در مراکز درمانی این کشور به ویژه برای استفاده بیماران کرونایی و درخواست صنایع تولید سرم برای ترخیص محموله بزرگ مواد اولیه موجود در بندر شهید رجایی بندرعباس، اعلام کرد: دستور ویژه قضایی برای ترخیص فوری این محموله و انتقال آن به صنایع تولید سرم، صادر شده است و در نتیجه آن، کامیون‌ها در حال بارگیری و انتقال این محموله به واحدهای تولید سرم هستند.

واردات محموله ۳ میلیونی سرم تزریقی به ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 12.08.2021
واردات محموله ۳ میلیونی سرم تزریقی به ایران

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، مأموریت ویژه‌ای به دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس داده شد تا ضمن نظارت بر مراحل ترخیص، با همکاری مسئولان بندر شهید رجایی بندرعباس، این محموله بزرگ مواد اولیه، پس از بارگیری به صنایع تولید سرم ارسال شوند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه این دستور قضایی با توجه به شرایط حاد کرونایی کشور و نیاز فوری بیماران خاص و کرونایی به این اقلام پزشکی صادر شده است تأکید کرد: دستگاه قضایی در راستای وظایف ذاتی خود به منظور نظارت بر حسن اجرای قوانین و صیانت قانونمند از حقوق عمومی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала