بنی گانتس: اسرائیل است که معادلات را می سازد نه هیچ کس دیگری

CC BY 2.0 / Israel Defense Forces / Chief of Staff Visits Paratrooper Exerciseبنی گانتس: اسرائیل است که معادلات را می سازد نه هیچ کس دیگری
بنی گانتس: اسرائیل است که معادلات را می سازد نه هیچ کس دیگری - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.08.2021
Telegram
وزیر دفاع اسرائیل به اظهارات دبیرکل حزب‌الله لبنان که گفته بود این حزب قواعد درگیری در منطقه را تثبیت کرده است واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، بنی گانتس، وزیر دفاع اسرائیل، گفت: این اسرائیل است که معادلات را ایجاد می‌کند نه هیچ طرف دیگری!

گانتس طی بازدید از مرزهای شمالی با لبنان گفت: "کسی که به معادلات عادت کرده باید این را بداند آنچه قبلا بوده لزوما در آینده هم نخواهد بود. باید در محاسباتش خوب بازنگری کند. ما عملیات و واکنش‌هایمان را در زمان مناسب انجام می‌دهیم و هرگز به تراژدی که لبنان شاهدش است، اجازه عبور از مرزها به سمت اسرائیل را نمی‌دهیم."

 بنی گانتس: برای هر رخداد احتمالی در غزه آماده هستیم - اسپوتنیک ایران, 1920, 04.08.2021
بنی گانتس: برای هر رخداد احتمالی در غزه آماده هستیم

وی افزود: "بحران در لبنان ویرانگر است اما ما هرگز اجازه نمی‌دهیم فاجعه لبنان از مرزها به اسرائیل عبور کند. ما به خوبی تلاش‌های حزب‌الله برای بهره برداری از این وضعیت به ضرر شهروندان لبنانی را درک می‌کنیم."

وی گفت: "ما به حمایت از خودمان و دفاع از امنیتمان در مقابل تلاش‌ها برای تهدید اسرائیل و انتقال سلاح و مهمات پیشرفته به گروه‌های مورد حمایت ایران در نزدیکی مرزهایمان ادامه می‌دهیم. ایران بزرگترین خطر علیه ثبات منطقه و صلح جهانی است و نباید از آن دست برداریم درحالی که در پروژه هسته‌ای پیشرفت کند."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала