موفقیت بزرگ در ترکیب دو واکسن اسپوتنیک لایت و آسترازنکا

© Sputnik / Vladislav Vodnev /  مراجعه به بانک تصاویر موفقیت بزرگ در ترکیب دو واکسن اسپوتنیک لایت و آسترازنکا
موفقیت بزرگ در ترکیب دو واکسن اسپوتنیک لایت و آسترازنکا  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 30.07.2021
Telegram
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام نمود که نتایج اولیه کارآزمایی بالینی ترکیب دو واکسن "آسترازنکا" و "اسپوتنیک لایت" حاکی از عدم هرگونه عارضه جانبی است.

به گزارش اسپوتنیک، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه در اطلاعیه ای اعلام کرد که نتایج اولیه مطالعات بالینی بر روی ترکیب دو واکسن علیه کرونا اسپوتنیک وی تک دزی (اسپوتنیک لایت) و آسترازنکا در آذربایجان هیچ گونه عوارض و ابتلا پس از واکسیناسیون را نشان نمی دهد؛ اطلاعات اولیه در خصوص ایجاد ایمنی با ترکیب واکسن ها در ماه آگوست منتشر خواهد شد.

وزیر بهداشت روسیه: واکسن اسپوتنیک لایت عرضه شد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.06.2021
وزیر بهداشت روسیه: واکسن "اسپوتنیک لایت" عرضه شد

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام کرد: "تجزیه و تحلیل داده های اولیه حاکی از عملکرد ایمنی بالا در استفاده ترکیبی از واکسن ها را نشان می دهد: هیچ گونه عوارض جانبی جدی و همچنین موارد ابتلا به کرونا بعد از واکسیناسیون دیده نشده است. صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه و همکاران در ماه آگوست اطلاعات اولیه در خصوص ایجاد ایمنی با ترکیب واکسن های آسترازنکا و اسپوتنیک وی تک دوزی (اسپوتنیک لایت) را منتشر خواهند کرد."
مطالعات ایمنی سازی (توانایی آنتی ژن برای ایجاد ایمنی بدون در نظر گرفتن ویژگی ایمنی آن) بر روی روی ترکیب دو واکسن علیه کرونا اسپوتنیک وی تک دزی (اسپوتنیک لایت) و آسترازنکا، ابتدای فوریه سال جاری در آذربایجان آغاز شد. تاکنون 50 داوطلب با این ترکیب واکسینه شده اند و مطالعات بالینی همچنان ادامه دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала