آغاز واکسیناسیون کارکنان متروی تهران از فردا

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / آغاز واکسیناسیون کارکنان متروی تهران از فردا
آغاز واکسیناسیون کارکنان متروی تهران از فردا - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.07.2021
Telegram
نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آغاز واکسیناسیون کارکنان این شرکت خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، علی عبداله پور نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از آغاز واکسیناسیون کارکنان این شرکت خبر داد و گفت: همزمان با واکسیناسیون رانندگان تاکسی تعدادی از کارکنان شرکت بهره برداری مترو نیز  فردا(دوشنبه چهارم تیرماه ۱۴۰۰) واکسینه می شوند.

طرح ضربتی واکسیناسیون در تهران اجرایی می شود - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.07.2021
طرح ضربتی واکسیناسیون در تهران اجرایی می شود

وی در این باره افزود: با هماهنگی انجام گرفته با دانشگاه علوم پزشکی تهران روند واکسیناسیون راه بران قطار، خدمات مسافری، پاکبانان، انتظامات و سایر افرادی که به طور مستقیم با مسافران در ارتباط هستند در روزهای آینده آغاز خواهد شد.

نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، تصریح کرد: براساس هماهنگی های صورت گرفته واکسیناسیون کارکنان در گروه های ۵۰ نفره در سالن ولایت ساختمان مرکزی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به آدرس: خیابان انقلاب اسلامی، تقاطع حافظ، شماره ۹۵۶ انجام خواهد شد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، عبداله پور گفت: واکسیناسیون بر اساس فراخوانی که متعاقبا برای همکاران ارسال خواهد شد، به نوبت انجام می گیرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала