تلاش های پرسپولیس برای فرار از محرومیت بزرگ

CC BY 4.0 / IRNA / تلاش های پرسپولیس برای فرار از محرومیت بزرگ
تلاش های پرسپولیس برای فرار از محرومیت بزرگ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.07.2021
Telegram
باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فدراسیون بین المللی فوتبال خواستار پرداخت مطالبات سرمربی پیشین این تیم از محل درآمدهای پرسپولیس در AFC شد.

به گزارش اسپوتنیک، بنا بر اعلام امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس، با توجه به پایان یافتن مهلت تعیین شده از سوی فیفا، این باشگاه در نامه‌ای به فدراسیون جهانی فوتبال توضیحاتی را ارائه کرد.

فرصت ۶ روزه فیفا به پرسپولیس در پرونده کالدرون - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.07.2021
فرصت ۶ روزه فیفا به پرسپولیس در پرونده کالدرون

باشگاه پرسپولیس در نامه خود خطاب به فیفا، با تشریح وضعیت تشریح شرایط موجود در خصوص پرداخت مطالبات گابریل کالدرون و دستیار وی، اعلام کرد: «حکم فیفا که به تایید دادگاه داوری ورزش رسیده است و مطالبات مربیان پیشین خود گابریل کالدرون و خوآکین را می‌پذیرد. همچنین اراده و تمایل جدی برای انجام تعهدات خود دارد، اما به دلیل نداشتن دسترسی به بیش از ۳ میلیون دلار جایزه و درآمد حاصل از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا از عهده انجام آن بر نمی‌آید.»

در این نامه تاکید شده است؛ باشگاه پرسپولیس با توجه به مسائل موجود از جمله کاهش درآمد به دلیل پاندمی کرونا با مشکلات شدید اقتصادی روبروست. فیفا پیش از این، با پرداخت مطالبات طلبکاران این باشگاه از محل درآمدهای پرسپولیس نزد خود موافقت و آن را اجرا کرده بود. اکنون باشگاه برای ادای دیون خود منابع مالی دارد اما در اختیار کنفدراسیون فوتبال آسیاست.»

باشگاه پرسپولیس از فیفا درخواست دارد با مداخله خود ترتیبی اتخاذ کند که AFC یا برای اجرایی شدن احکام صادره برای پرسپولیس، وجه مورد نظر را مستقیم در اختیار طلبکاران قرار دهد یا اینکه درآمد پرسپولیس نزد کنفدراسیون را در اختیار بگیرد و از همین محل نسبت به اجرای حکم و ادای دین باشگاه پرسپولیس، اقدام کند.

این باشگاه همچنین آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در این ارتباط در راستای اجرای احکام صادر شده اعلام کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала