اینستاگرام ویژگی جدیدی را راه اندازی کرد

CC0 / / اینستاگرام ویژگی جدیدی را راه اندازی کرد
اینستاگرام ویژگی جدیدی را راه اندازی کرد - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.07.2021
Telegram
شبکه اجتماعی اینستاگرام ویژگی امنیتی جدیدی را با هدف امنیت بیشتر حساب های کاربری راه اندازی می کند.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه اجتماعی اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرد: "امروز ما Security Checkup را راه اندازی می کنیم ، یک ویژگی جدید که به مردم کمک می کند از حساب های اینستاگرام خود محافظت کنند. Security Checkup به افرادی که احتمالاً حساب آنها به خطر افتاده است، امکان می دهد مراحل لازم برای ایمن سازی حساب خود را طی کنند."

با کمک ویژگی جدید، کاربرانی که طبق حساب این شبکه اجتماعی حساب های آنها هک شده است، می توانند بررسی کنند که آیا در حساب کاربری وارد شده اند ، از صحت اطلاعات صفحه اطمینان حاصل می شود، تعامل با سایر افراد را تأیید می کنند، نمایه ها و اطلاعات تماس را برای بازیابی حساب آنها به روز کنید.

این نسخه تصریح می کند که Security Checkup یکی از راه های اطمینان از امنیت حساب محسوب می گردد. اینستاگرام همچنین توصیه می کند برای امنیت حساب از شناسایی دو عامل افزودن شماره تلفن و ایمیل استفاده کنید تا شبکه اجتماعی در صورت لزوم با کاربر تماس گرفته و حساب را بازیابی کند.

اینستاگرام یک برنامه به اشتراک گذاری رایگان عکس و فیلم با عناصر یک شبکه اجتماعی است که به شما امکان می دهد عکس و فیلم بگیرید و ان را در فضای این شبکه منتشر نماید.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала