ماجرای جنجالی جوان ایرانی و دو همسرش در اینستاگرام +ویدئو، عکس

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / ماجرای جنجالی جوان ایرانی و دو همسرش در اینستاگرام
ماجرای جنجالی جوان ایرانی و دو همسرش در اینستاگرام  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.07.2021
Telegram
پست‌های اینستاگرامی مردی جوان به همراه دو همسرش با واکنش‌های کاربران همراه شده است.

به گزارش اسپوتنیک، مدتی است فردی با نام علی شکارچی در فضای اینستاگرام در صفحه شخصی خود پست‌هایی از خود به همراه دو همسرش به اشتراک می‌گذارد که این تصاویر و ویدئوها در صفحات مختلف بازنشر می‌شوند و با بازتاب‌های فراوان همراه شده است.

این مرد جوان به همراه هر دو همسرش در یک خانه در شهر بوشهر در جنوب ایران زندگی می‌کند. او از زندگی خود در فضای مجازی ویدئوهای مختلفی منتشر می‌کند و از مزیت‌های دو همسر داشتن برای دنبال‌کنندگانش می‌گوید. به گفته‌ی وی هر دو همسرش از اقوام او هستند و ازدواجش ازدواج فامیلی است که از همسر اول خود نیز یک دختر کوچک دارد.

این مرد جوان از مراسم ازدواج دومش که همسر اولش نیز در آن حضور داشت پستی منتشر کرد و همسر اولش نیز در پستی جداگانه نوشت: «وقتی کسی را دوست داشته باشید هر چیزی که او دوست داشته باشد را شما هم دوست بدارید.»
کاربران با نظرات مختلفی به رفتار این مرد جوان واکنش نشان می‌دهند. غالب کاربران معتقدند او یک مبلغ چندهمسری در ایران است و برای تشویق جمعی از مردم و روی آوردن آنها به چندهمسری، صفحه خود را به روزرسانی می‌کند. بسیاری از کاربران نیز ضمن اینکه چندهمسری را اقدامی اشتباه می‌دانند عنوان می‌کنند زندگی چند همسر در یک خانه کار بسیار سختی است و ممکن است این دو خانم نیز با مشکل روبرو شوند.
جمعی از کاربران از سختی، مشکلات و مسئولیت وضعیت تاهل می‌گویند و معتقدند این رفتارها نه تنها سبب تمایل جوانان به ازدواج نمی‌شوند بلکه آنها را از تصمیم به ازدواج دورتر می‌کند. اما گروهی از کاربران ضمن تشویق این مرد جوان عنوان می‌کنند اگر او بتواند عدالت را بین آنها رعایت کند موفق خواهد بود و کار درستی انجام داده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала