ابتکار جدید رئیسی: مردم می توانند در وب سایت "دوستان رئیسی" اعضای جدید دولت را معرفی کنند

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / ابتکار جدید رئیسی: مردم می توانند با وب سایت "دوستان رئیسی" اعضای جدید دولت را معرفی کنند
ابتکار جدید رئیسی: مردم می توانند با وب سایت دوستان رئیسی اعضای جدید دولت را معرفی کنند  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.07.2021
Telegram
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب ایران روز جمعه از وب سایتی به نام Friends of Raisi رونمایی کرد که در آن هر کسی در کشور می تواند نامزدی را برای دولت جدید پیشنهاد کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، در سامانه ای که به ابتکار رئیسی، که با عنوان " یاران رئیسی " راه اندازی شده، از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه ها، احزاب، تشکل ها و آحاد مردم دعوت شده تا چنانچه فردی را در تراز دولت مردمی می شناسند نسبت به معرفی وی اقدام کنند.

درخواست رئیسی از آیت الله خامنه ای - اسپوتنیک ایران  , 1920, 30.06.2021
درخواست رئیسی از آیت الله خامنه ای

"کارآمدی"، " فسادستیزی"، " روحیه انقلابی" و "مردمی بودن" از جمله ویژگی هایی است که رئیس جمهوری منتخب بر آنها تاکید کرده است.
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در معرفی این سامانه خطاب به مردم و نخبگان آورده است : با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آنگونه که قبلا نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و براساس شاخص هایی نظیر "کارآمدی"، " فسادستیزی"، " روحیه انقلابی" و "مردمی بودن" انتخاب خواهند شد.
ازآنجا که عمیقا بر این باورم "هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می رود"، و همانگونه که وعده داده بودم سامانه ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.
از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه ها، احزاب، تشکل ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص های فوق الذکر و در تراز دولت مردمی می شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.
امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала