اینستاگرام کم کم به تیک توک تبدیل می شود

© AP Photo / Amr Alfikyاینستاگرام کم کم به تیک توک تبدیل می شود
اینستاگرام کم کم به تیک توک تبدیل می شود  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 01.07.2021
Telegram
اینستاگرام تغییر خواهد کرد و به شبکه اجتماعی TikTok جدید تبدیل خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، آدام ماسری رئیس مجموعه اینستاگرام گفت: شبکه اجتماعی اینستاگرام اولویت عکس ها را به نفع ویدئو کنار می گذارد و از این به بعد به ویدئو توجه بیشتری خواهد کرد.

فيسبوک و اينستاگرام بيش از 3.7 هزار سند ممنوعه را هنوز حذف نکرده است - اسپوتنیک ایران  , 1920, 11.06.2021
فيسبوک و اينستاگرام بيش از 3.7 هزار سند ممنوعه را هنوز حذف نکرده اند

بدین ترتیب، اینستاگرام محتوای ویدئویی بیشتری خواهد داشت و به عنوان مثال، ویدیوی با قالب گسترده در شبکه اجتماعی ظاهر می شود. اما عکسهای مربع کوچکتر می شوند ، الگوریتم های اینستاگرام به فیلم ها اولویت بیشتری می دهند.
علاوه بر این ، اکنون کاربران در صفحه خود خود علاوه بر تبلیغ، محتوای حساب های اینستاگرامی را که در آنها مشترک نیستند نیز مشاهده خواهند کرد.
بر اساس آمار گزارش های منتشر شده، اینستاگرام سریعترین رشد را در میان پلتفرم های شبکه های اجتماعی در کانادا به خود اختصاص داده است به گونه‌ای که در سال ۲۰۱۸ این پلتفرم با یک رشد ۲۰.۴ درصدی و در سال ۲۰۱۹ با یک رشد ۷.۳ درصدی توانست جایگاه خود را در این کشور واقع در آمریکای شمالی تثبیت کند. کارشناسان فعال در در موسسه ای مارکتر نیز در این خصوص برآورد و اعلام کرده اند که این شبکه اجتماعی در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز ۶.۱ درصد رشد خواهد کرد و تعداد کاربرانش در کانادا به ۱۲.۶ میلیون نفر خواهد رسید.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала