ادعای رسانه آمریکایی که جعلی از آب درآمد

© AFP 2022 / Stan Hondaادعای رسانه آمریکایی که جعلی از آب درآمد
ادعای رسانه آمریکایی که جعلی از آب درآمد - اسپوتنیک ایران, 1920, 13.06.2021
Telegram
فاکس نیوز پیتشر و طی گزارشی مدعی شده بود که به تصاویر جدید ماهواره‌ای دست یافته که نشان از فعالیت‌های مشکوک و غیرعادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود می دهد.

به گزارش اسپوتنیک، شبکه خبری فاکس نیوز چندی پیش در گزارشی مدعی شد که به تصاویر جدید ماهواره‌ای دست یافته که حاکی از فعالیت‌های مشکوک و غیر عادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود بوده است.

شاهرخ ناظمی، رایزن مطبوعاتی دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در توئیتی در این باره نوشت: چند روز پیش فاکس نیوز گزارشی اختصاصی همراه با تصاویر ماهواره‌ای در خصوص تحولاتی مشکوک در اطراف سایت سنجریان در جاجرود منتشر کرد، اما در اصل، تصاویر مربوط به خودروها و تجهیزات لوکیشن فیلمبرداری سریال "نون خ" و عوامل آن بوده است!

گفتنی است، فاکس نیوز در این گزارش مدعی شده بود که به تصاویر جدید ماهواره‌ای دست پیدا کرده که نشان می‌دهد فعالیت‌های مشکوک و غیرعادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود در حال انجام است.

در ادامه این گزارش ادعایی آمده است: این تصاویر ماهواره‌ای که از سوی شرکت مکسار ارائه شده و در آزمایشگاه اینتل لب مورد تحلیل قرار گرفته، نشان می‌دهد که از 15 اکتبر سال 2020، تعداد 18 خودرو در این سایت حضور دارند و در این سایت حفاری انجام و یک جاده دسترسی جدید به این سایت ساخته شده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала