زنان فرانسوی این لباس ها را هرگز نمی پوشند

CC0 / / زنان شیک فرانسوی این لباس ها را هرگز نمی پوشند
زنان شیک فرانسوی این لباس ها را هرگز نمی پوشند  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.05.2021
اشتراک
لباس هایی که در پایتخت مد جهان "پاریس" دیگر از مد افتاده است، شامل کفش های پاشنه بلند و یا طرح های پلنگی است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پرتال اوکس آز، در همه سالها و زمان ها، زنان فرانسوی معیار سبک و ظرافت در لباس پوشیدن محسوب می شدند. این بار تصمیم گرفتیم درباره چیزهایی صحبت کنیم که در پاریس دیگر مد نیست.

دیزاینر معروف وست وود به اعتراض به زندانی شدن آسانژ، این طرح را در فشن خلق کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 09.04.2021
مکتب هنری پانک در فشن

1. پاشنه های بلند ناراحت کننده

این بدان معنا نیست که کفش های پاشنه بلند در فرانسه پوشیده نمی شود، فقط زنان محلی فرانسوی مدل هایی را انتخاب می کنند که در آن راحت باشد. زنان فرانسوی به دلیل راه رفتن با کفش راحت خود مشهور هستند، آنها می توانند کفش های کتانی نرم یا کفش راحتی و کفش هایی با پاشنه های متوسط بپوشند. تنها در جلسات بسیار رسمی یا مهمونی کفش پاشنه بلند می پوشند.

 2. لباس هایی با چاپ های پر زرق و برق مانند لباس های پلنگی

شما هرگز یک مدل خانم لباس فرانسوی را نخواهید دید که از سر تا پا پلنگ بپوشد. در فرانسه، بانوان لباس های چاپی و لباس های زرق و برق دار را دوست دارند، فقط در صورتی که با ظرافت ان را طراحی کرده باشند، این لباس ها پوشیده می شود. زنان فرانسوی لباس های تک رنگ یا تزئین شده چاپی کمی محدود تر مانند لباس با نقوش گلهای کوچک را ترجیح می دهند.

زنان فرانسوی برای نشان دادن علنی جنسیت خود، لباس های باز را نمی پوشند: سلاح اصلی آنها (زنان فرانسوی) کاریزما و اعتماد به نفس است. زنان فرانسوی مد را دوست دارند کمی رمز و راز را در لباس های خود باقی می گذارند، زیرا لباس هایی که کمی باز باشند، بسیار جالب تر است. برای زنان فرانسوی، کت و شلوارهای ساده یا شلوار جین آبی ساده با یک تی شرت راه راه برای انها کافی است.

3 - زنان فرانسوی سعی نمی کنند با اکسسوری، لوازم جانبی یا وسایل تزئینی توجه دیگران را به خود جلب کنند

 بسیاری از زنان فرانسوی حتی مطمئن هستند که وفور جواهرات تصویر شخص را بر هم می زند، بنابراین به مقدار کمی بسنده می کنند.

4 - زنان فرانسوی لباس ورزشی در خیابان نمی پوشند

بعید است شما یک زن فرانسوی را پیدا کنید که با شلوار چسبان یا شلوار عرق گیر ورزشی در شهر گشت و گذار کند. زنان فرانسوی فقط در سالن بدنسازی لباس ورزشی می پوشند و برای پیاده روی لباس های معمولی را انتخاب می کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала