اسید پاشی بر خودروی کادر درمان در همدان +ویدئو، عکس

© Sputnik / Александр Нестеровتصادف خودرو
تصادف خودرو - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.04.2021
Telegram
خودروی یکی از پرسنل بیمارستان شهید بهشتی همدان به دلیل نامشخص اسیدپاشی شده است که سبب نگرانی کاربران در فضای مجازی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی توسط یکی از پرسنل بیمارستان شهید بهشتی همدان تهیه و در فضای مجازی منتشر شده است که از موضوع اسیدپاشی بر خودروی شخصی‌اش در محوطه بیمارستان گلایه می‌کند.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от zahra rouhi zahir (@z.rouhizahir97)

خانم زهرا روحی پس از معرفی خود به عنوان یکی از پرسنل بیهوشی بیمارستان شهید بهشتی همدان، از اتفاقی که به تازگی برایش رخ داده است می‌گوید. وی عنوان می‌کند که در حالی که شیفت خود را تحویل داده بود و قصد بازگشت به خانه را داشت، متوجه می‌شود که شخص یا اشخاصی بر روی خودروی او اسید ریخته‌‌اند. این اتفاق در محوطه بیمارستان صورت گرفته است و تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخته است.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Zohreh Amini زهره امینی (@amini.vakil)

کاربران بسیاری متعجب‌اند از اینکه چگونه نگهبانان متوجه این اتفاق نشده‌اند و این اتفاق از چشم آنها دور مانده است. بسیاری از کاربران ضمن ابراز تاسف از چنین اتفاقاتی در ایران، آن را به نوعی بی‌نظمی‌ در کشور تلقی می‌کنند و امیدوارند هر چه سریع‌تر این موضوع پیگیری شود و عاملان این کار دستگیر شوند و به سزای خود برسند. برخی از کاربران نیز این اتفاق را خصومت شخصی عنوان می‌کنند و از بابت اینکه صاحب خودرو دچار آسیب دیدگی نشده است خداوند را شکر می‌گویند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала