واکنش معزی به بازنمایی اظهارات روحانی درباره استفاده از گوشت آبزیان

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / واکنش معزی به بازنمایی اظهارات روحانی درباره استفاده از گوشت آبزیان
واکنش معزی به بازنمایی اظهارات روحانی درباره استفاده از گوشت آبزیان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.04.2021
Telegram
معاون دفتر رئیس ‌جمهور ایران از بازنمایی اظهارات حسن روحانی درباره استفاده از گوشت آبزیان انتقاد نمود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ایران، علیرضا معزی، معاون دفتر رئیس ‌جمهور ایران از بازنمایی اظهارات حسن روحانی در مراسم "افتتاح طرح‌های وزارت جهاد کشاورزی" انتقاد نموده و اظهار داشت: روحانی در بخشی از مراسم که مربوط به افتتاح ۱۵۰ طرح شیلات بود، در توضیحاتی مرتبط با طرح‌های افتتاح شده، از ارجحیت استفاده از گوشت آبزیان به گوشت قرمز بر اساس استانداردهای سلامت سخن گفت و ابراز امیدواری کرد عادت مصرف مردم به سوی این فرآورده‌های مغذی‌تر و مفیدتر تغییر یابد.

روحانی: ما در واردات مرغ هم تحریم شدیم - اسپوتنیک ایران  , 1920, 22.04.2021
روحانی: ما در واردات مرغ هم تحریم شدیم

معزی بیان داشت: او البته پیش و پس از بیان این جملات، صریحاً تاکید کرد که اگر فرآورده‌ها با قیمت مناسب و به اندازه کافی عرضه شده و در اختیار مردم قرار گیرد، می‌توان انتظار چنین تغییری را داشت.

معاون دفتر رئیس جمهور ایران افزود:‌ با این حال جریان تحریف از دیروز با تقطیع جملات رئیس‌جمهور و حذف بخش‌هایی که مربوط به ضرورت عرضه آبزیان به قیمت مناسب بوده است،‌ محتوای سخن را طوری بازنمایی می‌کنند که انگار روحانی در پی گرانی گوشت و مرغ و به عنوان راه حل، از مردم خواسته ماهی و میگو استفاده کنند.

معزی خاطرنشان شد: جالب است که مخالفان داخلی و خارجی دولت یک بار دیگر به موضع مشترکی در خصوص یک مسئله رسیده‌اند و با ارائه اطلاعات ناقص، سعی در وارونه جلوه داده جملات روحانی دارند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала