اولیانوف: فعالیت کمیسیون مشترک برجام ادامه دارد

© Sputnik / Alexandr Natruskin  /  مراجعه به بانک تصاویر اولیانوف: فعالیت کمیسیون مشترک برجام ادامه دارد
اولیانوف: فعالیت کمیسیون مشترک برجام ادامه دارد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 18.04.2021
Telegram
نماینده روسیه در وین با اشاره به فعالیت کارگروه‌ های کمیسیون مشترک برجام در راستای احیای توافق هسته‌ ای تاکید کرد: روند در جریان است اما کار آنها آسان نیست.

به گزارش اسپوتنیک، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین، در صفحه کاربری خود در توییتر درباره فعالیت کارگروه های کمیسیون مشترک برجام نوشت: به دنبال تصمیم کمیسیون مشترک برجام، کارگروه های آن به فعالیتشان در وین در زمینه لغو تحریم ها و مسائل هسته ای، بعد از ظهر دیروز و امروز ادامه یافت.

​اولیانوف افزود: کار آسانی نیست اما روند آن در جریان است.

روز گذشته شرکای برجام یک نشست دیگر کمیسیون مشترک برجام را در وین برگزار کردند که به گفته نمایندگان کشورهای حاضر در این جلسه، رضایت بخش بوده و پیش رفت هایی هم حاصل شده است.

جلسات اخیر کمیسیون مشترک برجام در راستای احیای توافق هسته ‌ای از طریق لغو تحریم های اعمال شده آمریکا بر ایران و بازگشت دوجانبه آمریکا و ایران به پایبندی به توافق هسته ای برگزار شدند.

نمایندگان آمریکا نیز در طول این مذاکرات در وین حضور داشتند اما تا کنون هیچ مذاکره مستقیم و غیر مستقیمی میان ایران و آمریکا در وین انجام نشده و روند احیای برجام صرفا از طریق مذاکرات شرکای برجام و فعالیت کارگروه ها پیشرفته داشته است. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала