رهبر ایران: مذاکرات برجام نباید فرسایشی شود

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / cropped photoرهبر ایران: مذاکرات برجام نباید فرسایشی شود
رهبر ایران: مذاکرات برجام نباید فرسایشی شود - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.04.2021
اشتراک
آیت الله خامنه‌ای فرسایشی شدن مذاکرات برجام را به ضرر ایران دانست.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، آیت الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران در خصوص مذاکرات با کشورهای عضو برجام خاطر نشان شد: سیاست کشور را ما اعلام کردیم و به مسئولان هم از نزدیک و هم با نوشته و هم در سخنرانی عمومی گفتیم. خب حالا تشخیص مسئولان این است که مذاکره کنیم و همین سیاست را اعمال کنیم. ما در این زمینه بحثی نداریم منتها باید مراقبت شود که مذاکره فرسایشی نشود. نباید جوری باشد که طرفها بخواهند این مذاکره را کش بدهند چرا که این مسئله برای کشور ضرر دارد.

ظریف: حادثه نظنز موضع ایران در مذاکرات را قوی تر می کند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 13.04.2021
ظریف: حادثه نظنز موضع ایران در مذاکرات برجام را قوی تر می کند

آیت الله خامنه‌ای تصریح کرد: اینکه آمریکایی ها مدام اسم مذاکره را می آورند اینجوری نیست که آمریکا بخواهد مذاکره کند تا یک حرف حق را قبول کند بلکه می خواهد مذاکره کند تا یک حرف باطل را تعبیر کند. کمااینکه اروپایی ها گاهی در جلسات خصوصی که گزارش آن به دست ما می رسد اقرار می کنند که حق با ایران است ولی در مقام اجرا هیچ استقلالی از خود ندارند.

رهبر ایران بیان داشت: پیشنهاداتی که طرف مقابل مطرح می کند غالبا پیشنهادهای متکبرانه و تحقیرآمیزی است که حتی قابل نگاه کردن هم نیست. امیدواریم مسئولان کشور در این زمینه هم کاملا با چشم باز و دل محکم و توکل به خدا بروند جلو و توقیقات الهی شامل حال آن شود و ملت را خرسند و خوشحال کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала