کمالوندی: صنعت هسته‌ای ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد + ویدئو

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / کمالوندی: صنعت هسته‌ای ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد
کمالوندی: صنعت هسته‌ای ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 12.04.2021
Telegram
سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: صنعت هسته‌ای آنقدر عمق و نفوذ دارد و بیدی نیست که با این بادها بلرزد؛ قطعا ما در این صنعت پیروز هستیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران که به دلیل سقوط از ارتفاع در مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن(نطنز) در بیمارستان کاشان بستری است، روز دوشنبه گفت: نبرد ما در صنعت هسته‌ای کشور ادامه دارد و با استقامت در این عرصه به پیروزی دست خواهیم یافت.

وی ادامه داد: یقین دارم که در صنعت هسته‌ای پیروز هستیم لذا مردم هیچ تردیدی در این زمینه نداشته باشند.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه ۴۰ سال تجربه دیپلماتیک دارم و هشت سال است که در صنعت هسته‌ای فعالیت می‌کنم؛ گفت: با شناختی که از صنعت هسته‌ای دارم، قطعا ما پیروز هستیم.

کمالوندی بیان کرد: نمی‌خواهم فقط اعتقادی بگویم اما با امکانات و تخصص توام با تعهد و دلسوزی و ایثار فعالان صنعت هسته‌ای کشور، پیروزی در این عرصه قطعی است و تردیدی ندارم که به اهداف خود می‌رسیم.

وی با اشاره به حادثه‌ای که برای او در مجتمع نظنز پیش‌ آمده است، اظهارکرد: به امید خدا زود بلند می‌شوم چرا که باید کارهای زیادی انجام دهیم؛ تا لحظه‌ای که جان داریم باید کار کنیم.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران روز یکشنبه حین بازدید از مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن از ارتفاع چند متری سقوط کرده و دچار شکستگی‌های سطحی از ناحیه پا و سر شده است.

وی پس از بروز حادثه به یکی از بیمارستان‌های کاشان منتقل شده و تحت مراقبت و درمان قرار گرفته است.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران روز یکشنبه به منظور بررسی یک حادثه تروریستی هسته ای به نطنز رفته بود تا پیامدهای وقوع حادثه‌ در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی را از نزدیک مشاهده کند.

کمالوندی درباره این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته و علل آن در دست بررسی است.

کمالوندی افزود: بامداد یکشنبه حادثه‌ای در بخشی از شبکه توزیع برق مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد که خوشبختانه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته است.

وی اضافه کرد: علت‌های حادثه در دست بررسی است و متعاقبا اطلاعات تکمیلی اعلام خواهد شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала