دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری در ایران

© Fotolia / BillionPhotos / دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری در ایران
دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی حمله به مرغداری در ایران - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.04.2021
Telegram
رییس پلیس فتا انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی و غیر واقعی حمله شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن کیخا، رییس پلیس فتا انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه در پی افزایش قیمت مرغ و کمبود آن تعدادی از شهروندان در شهرستان نیکشهر به یک مرغداری هجوم بردند، اظهار داشت: با اقدامات فنی صورت گرفته و هماهنگی قضائی با دادستان شهرستان نیکشهر شناسایی و دستگیری عامل انتشار این کلیپ در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت که فرد مورد نظر دستگیر و به اتهام تشویش اذهان عمومی به مرجع قضایی معرفی شد.

انتشار تصاویری با عنوان هجوم مردم به یک مرغداری در فضای مجازی + ویدئو - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.04.2021
انتشار تصاویری با عنوان "هجوم مردم به یک مرغداری" در فضای مجازی + ویدئو

وی افزود: یکی از اولویت های پلیس، ارتقاء امنیت روانی جامعه است لذا افرادی که به هر ترتیب بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند، قطعا با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

رییس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان به گفته ها و اظهارات صاحب مرغداری در کلیپ منتشر شده در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: ماجرای شلوغی اصلا ارتباطی به سرقت مرغ نداشته و افراد با پرداخت وجه اقدام به خریداری مرغ از مرغداری یاد شده کرده‌اند.

در این کلیپ ادعا شده بود که مردم به یک مرغداری در شهرستان نیکشهر هجوم آورده و مرغ ها را به سرقت برده اند در حالی که بنا به اظهار صاحب این مرغداری چنین خبری صحت ندارد بلکه مردم هر تعداد مرغ که خواستند از داخل این مرغداری انتخاب و قیمت آن را پرداخت کردند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала