انتشار پیام نوروزی ظریف

© Sputnik / Mikhail Voskresenskiy / ورود به گالری تصاویرپیام نوروزی سال نو ظریف
پیام نوروزی سال نو ظریف  - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.03.2021
Telegram
ظریف وزیر امور خارجه ایران در پیامی به مناسبت سال نو اعلام نمود که ایرانیان در طول تاریخ تسلیم چالش‌ها و تهاجم‌ها نشده‌اند. پایداری مردم ایران، افق روشن پیروزی بر دو ویروس خطرناک کرونا و تحریم را نوید می‌دهد .

به گزارش اسپوتنیک، وزیر امور خارجه ایران در پیام نوروزی خود گفت: با شکفتن بهار طبیعت سال جدیدی را با نام و یاد خدا و به امید به قدرت بی همتای او آغاز می‌کنیم.

ظریف: دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی در نوروز افتخار می‌کند - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.03.2020
ظریف: دولت آمریکا به کشتن شهروندان ایرانی در نوروز افتخار می‌کند

وزیر امور خارجه ایران در ادامه خاطرنشان کرد: سالی که پشت سر گذاشتیم برای همه ما و بسیاری از ملت‌های دیگر سالی دشوار و پرچالش بود. تداوم همه گیری در سراسر جهان بیش از هر چیز به همه ما نشان داد که در جهان به هم پیوسته کنونی، بزرگ‌ترین قدرت‌ها نیز در برابر یک ویروس نادیدنی که به یک درد مشترک جامعه بشری تبدیل شده آسیب پذیرند.

ظریف ادامه داد: مشکلات مردم ایران در مواجهه با این بیماری به دلیل تحریم‌های غیرقانونی دوچندان بود، ولی ایرانیان در طول تاریخ پرافتخار چندین هزار ساله خود نه تنها تسلیم چالش‌ها و تهاجم‌ها نشده‌اند، بلکه بر چالش‌ها با درایت و همبستگی چیره شده و مهاجمان را در فرهنگ و تمدن غنی خود ادغام کرده‌اند. این بار نیز پایداری و شکیبایی مردم و فداکاری افتخارآمیز تلاشگران سلامت، افق روشن پیروزی بر دو ویروس خطرناک کرونا و تحریم را نوید می‌دهد. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала