چگونه قهوه بنوشیم تا لاغر شویم؟

CC0 / Pixabay / چگونه قهوه بنوشیم تا لاغر شویم؟
چگونه قهوه بنوشیم تا لاغر شویم؟  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 09.02.2021
Telegram
شیر را به قهوه با محتوای چربی بیش از 2.5٪ اضافه نکنید. برای لاغری به خصوص استفاده از شیر گیاهی در قهوه بسیار مفید است.

به گزارش اسپوتنیک، متخصص تغذیه در روسیه، اولگا دکر در مقاله ای اعلام نمود که چرا استفاده نادرست از قهوه می تواند زندگی را برای افرادی که می خواهند لاغر شوند را دشوار کند. وی همچنین به کسانی که می خواهند از نوشیدنی بیشترین بهره را ببرند توصیه هایی کرد.

آیا قهوه زیان دارد؟ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.02.2020
آیا قهوه زیان دارد؟

این متخصص با بیان اینکه قهوه یک نوشیدنی ادرار آور است، خاطرنشان کرد: قهوه آب را از بین می برد، آبی که به بدن کمک می کند تا از سموم خلاص شود و ایمنی بدن را تقویت کند و از تغذیه بدون وقفه سلول ها اطمینان حاصل کند.

دکر در ادامه گفت: بنابراین، لازم است که مقدار قهوه نوشیده شده در روز را با آب مقایسه کنید و همزمان آب بیشتری بنوشید.

همچنین توصیه می شود شیر را به قهوه با محتوای چربی بیش از 2.5٪ اضافه نکنید. به خصوص استفاده از شیر گیاهی بسیار مفید است: بادام، بادام هندی، سویا شیر را به قهوه خود اضافه کنید.

این متخصص در ادامه گفت: "اگر قهوه را با شیرین کننده یا شیر می نوشید، به یاد داشته باشید كه كالری آنها را در دفترچه یادداشت غذایی خود وارد كنید. این كالری های مایع معمولاً کالری نامرئی هستند، اما پس از آن تعجب می كنیم كه چرا وزن كاهش نمی یابد".

علاوه بر این، قهوه همراه با شیر یا شیرین کننده ها باید همراه وعده های غذایی نوشیده شوند.

این متخصص تغذیه نتیجه گیری کرد: "اگر نیم ساعت یا یک ساعت بعد از غذا خوردن صبر کنید و سپس قهوه بنوشید بهتر است. زیرا قهوه با شیر، با هورمون انسولین دوباره در خون شما افزایش می یابد. و این یک هورمون بسیار قوی است که از سوزاندن چربی جلوگیری می کند. در نتیجه قهوه را نیم ساعت قبل یا یک ساعت بعد غذا میل کنید."

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала