آخرین جزئیات از وضعیت علی انصاریان

CC BY 4.0 / IRNA / آخرین جزئیات از وضعیت علی انصاریان
آخرین جزئیات از وضعیت علی انصاریان - اسپوتنیک ایران
Telegram
پزشک معالج علی انصاریان، آخرین وضعیت وی را تشریح کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا هاشمیان پزشک معالج علی انصاریان درباره آخرین وضعیت او اظهار کرد: امروز (جمعه) بعداز ظهر او را ویزیت کردم. او درگیر مشکلات ریه ناشی از کرونا شده‌ است و سطح درگیری وسیعی دارد و به همین خاطر فعالیت‌هایشان مختل شده است.

هاشمیان گفت: در حال حاضر استفاده از اکسیژن آقای انصاریان از طریق سیستم مکانیکی غیر تهاجمی انجام می‌شود. به همین خاطر باید ماسکی روی صورت باشد و با فشار کار تهویه انجام شود که این موضوع کار را برای بیمار سخت می‌کند چون فشار زیادی روی صورت بیمار ایجاد می‌کند.

وی افزود: این روش درمان را من قبلا انجام داده بودم و بعد در کشور ایتالیا و بلژیک و در ادامه در آمریکا اجرا شد. این کار از ایران شروع شد و بعد در جاهای دیگر دنیا مورد استفاده قرار گرفت. ابتدا در ایران تصور بر این بود که درمان تهاجمی انجام شود که این کار غلطی  بود. فعلا شرایط آقای انصاریان  خوب است و باید او را در این شرایط نگه داریم. امیدوارم در چهار و یا پنج روز آینده هم به همین سبک بتوانیم کار را اداره کنیم و اگر بر این اساس پیش برویم وضعیت تنفسی را به یک ثبات می‌رسانیم چون آقای انصاریان در قلب، جاهای دیگر بدن و هینطور هوشیاری مشکلی ندارند و فقط مساله اصلی همین ریه است. تیم پرستاری در بیمارستان رحمت می‌کشند و امیدواریم چند روز بعد علی انصاریان به شرایط بهتری برسد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала