پرسپولیس منتظر خبر خوب درباره آل ‌کثیر است

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / پرسپولیس منتظر خبر خوب درباره آل ‌کثیر است
پرسپولیس منتظر خبر خوب درباره آل ‌کثیر است - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: النصری ها برای اینکه تمرکز تیم ما را بهم بزنند مدام شکایت می ‌کردند اما خوشبختانه هیچ مدرکی برای ادعایشان نداشتند و صرفاً برای اینکه تمرکز بازیکنان و تیم ما را برهم بزنند این اقدامات را انجام دادند که قطعاً راه به جایی نمی ‌برند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: برنامه ریزی خوبی در این مورد صورت گرفته است. هیات مدیره باشگاه علاوه بر جلسات هفتگی عادی خود، دو جلسه فوق العاده برای دیدار فینال برگزار کرده که جلسه اول با حضور گل محمدی و پیروانی برگزار شد و طی آن سرمربی و سرپرست تیم خواسته‌ هایشان را مطرح کردند که به آنها عمل شد.

ای اف سی: فینال پرسپولیس به تعویق نمی‌افتد - اسپوتنیک ایران
ای اف سی: فینال پرسپولیس به تعویق نمی‌افتد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ابراز رضایت از وضعیت مطلوب سرخ پوشان ادامه داد: با برنامه ریزی و اقداماتی که صورت گرفته تیم پرسپولیس در بالاترین هماهنگی و اتحاد هست و برای حضور در فینال آسیا هیچ مشکلی نداریم.

جعفر سمیعی از تشکیل یک کار گروه دیگر خبر داد و خاطرنشان کرد: کارگروهی را هم وزیر ورزش دستور دادند به ریاست مهدی علی نژاد تشکیل شود که دو نماینده مجلس و نمایندگان فدراسیون فوتبال در آن حضور دارند. یکی از مهمترین تصمیمات آن در اختیار قرار دادن کمپ تیم ملی برای تمرینات و آماده سازی پرسپولیس است که اتفاق خوبی خواهد بود.

وی در مورد برنامه سفر پرسپولیس به قطر گفت: ما روز ۲۳ آذرماه راهی قطر خواهیم شد. برنامه سفر مشخص شده و برنامه ریزی هایی در این مورد صورت گرفته است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد شکایت‌ های پر تعداد النصر عربستان برای گرفتن فینال از سرخ پوشان ایران گفت: النصری ها برای اینکه تمرکز تیم ما را بهم بزنند مدام شکایت می ‌کردند اما خوشبختانه هیچ مدرکی برای ادعایشان نداشتند و صرفاً برای اینکه تمرکز بازیکنان و تیم ما را برهم بزنند این اقدامات را انجام دادند که قطعاً راه به جایی نمی ‌برند.

سمیعی از ادامه پیگیری ‌های این باشگاه برای بخشش محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم تاثیرگذار این تیم خبر داد و گفت: هنوز امید داریم که اتفاق خوبی رقم بخورد و او را در فینال داشته باشیم. هنوز پاسخ نهایی را نداده‌ اند. ما منتظر هستیم که تا قبل از روز یکشنبه خبر خوب را به ما بدهند و عیسی آل کثیر را در فینال داشته باشیم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала