روحانی: ترور دانشمند ایرانی ناشی از عجز دشمنان ایران است

© AP Photo / Iranian Presidency Officeروحانی: ترور دانشمند ایرانی ناشی از عجز دشمنان ایران است
روحانی: ترور دانشمند ایرانی ناشی از عجز دشمنان ایران است - اسپوتنیک ایران
Telegram
رئیس جمهور ایران با انتشار پیامی در خصوص ترور دانشمند ایرانی تاکید کرد که این حادثه تروریستی ناشی از عجز دشمنان در برابر توانمندی های ملت ایران است.

به گزارش اسپوتنیک، حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، در پیامی نوشت: یکبار دیگر دستان پلید استکبار جهانی با مزدوری رژیم غاصب صهیونیستی به خون فرزندی از فرزندان رشید و برومند این مرز و بوم آغشته شد و ملت ایران را در غم و اندوه از دست دادن دانشمندی پرتلاش فرو برد.

سکوت اسرائیل در خصوص ترور دانشمند ایرانی - اسپوتنیک ایران
سکوت اسرائیل در خصوص ترور دانشمند ایرانی

بی شک این حادثه تروریستی و مذبوحانه ناشی از عجز و ناتوانی دشمنان قسم خورده ملت ایران در برابر حرکت علمی و افتخارات و توانمندی های ملت بزرگ ایران و شکست های پی در پی آنان در منطقه و دیگر عرصه‌های سیاسی جهان بوده و عمق خباثت و کینه آنان را همچون دیگر اقدامات غیر انسانی، در اذهان جهانیان زنده کرد.

اما دشمنان زبون ملت ما بدانند با شهادت امثال دکتر محسن فخری‌زاده نه تنها خللی در اراده جوانان و دانشمندان ایران اسلامی در پیمودن مسیر رشد شتابنده علمی و فتح قله های افتخار ایجاد نخواهد شد، بلکه عزم آنان را در ادامه راه این شهید گران قدر مصمم تر خواهد کرد و خون شهیدانمان جوشان و خروشان باقی خواهد ماند.

بی‌تردید وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ایثار و تلاش روزافزون و بهره‌گیری از همکاران و شاگردان این شهید والامقام جای خالی این دانشمند خدوم را پر خواهد کرد.

اینجانب با درود به روح مطهر این شهید بزرگوار و ابراز همدردی با خانواده محترم ایشان، این ضایعه را به جامعه علمی کشور و مردم انقلابی ایران تسلیت عرض می کنم و برای عموم بازماندگان ایشان صبر و اجر از درگاه خداوند بزرگ مسالت دارم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала