واکنش فرمانده سپاه به ترور دانشمند هسته ای ایران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / واکنش فرمانده سپاه به ترور دانشمند هسته ای ایران
واکنش فرمانده سپاه به ترور دانشمند هسته ای ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
توییت فرمانده کل سپاه در واکنش به ترور محسن فخری زاده دانشمند رده بالای هسته ای ایران.

به گزارش اسپوتنیک، حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در توییتر نوشت: ترور دانشمندان هسته ای آشکارترین تقابل خشن نظام سلطه برای جلوگیری از دستیابی ما به علوم مدرن است.

پیشتر رجا نیوز در گزارشی از ترور محسن فخری زاده، یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی ایران در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) خبر داده بود.

خبرگزاری ایسنا در این خصوص نوشت که بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران در واکنش به خبر منتشر شده توسط برخی رسانه‌ها مبنی بر ترور محسن فخری زاده، تاکید کرد که دانشمندان فعال در صنعت هسته‌ای این کشور همگی در سلامت هستند.

خبرگزاری فارس در این خصوص می‌نویسد: ساعتی قبل صدای یک انفجار در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد خبرساز شد. شاهدان عینی یک انفجار و پس از آن صدای رگبار را تایید می‌کنند. گفته می‌شود یک خودرو هدف این ترور بوده است.سه یا چهار تن دیگر در این درگیری کشته می‌شوند که گفته می‌شود از تروریست‌ها بوده اند. فارس به نقل از خبرنگار خود، دو جسد در درمانگاه آبسرد و تخت پر از خون فخری زاده را تأیید می‌کند.

خبرگزاری ایسنا با تایید خبر ترور محسن فخری زاده نوشت: اخبار تکمیلی در مورد وضعیت سلامتی وی و هویت تروریستها متعاقبا اعلام خواهد شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала