لحظه شماری ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ

© REUTERS / Guglielmo Mangiapaneلحظه شماری ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ
لحظه شماری ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ - اسپوتنیک ایران
Telegram
دستیار پیشین کاخ سفید و از منتقد دونالد ترامپ مدعی شد: ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا در حال انتظار برای جدا شدن از دونالد ترامپ است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبر آنلاین، اوماروسا مانیگو نیومن از دستیاران سابق کاخ سفید ادعا کرد: ازدواج ۱۵ ساله دونالد ترامپ رئیس جمهور در حال کناره ‌گیری آمریکا و ملانیا ترامپ بانوی اول این کشور تمام شده و ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ پس از خروج از کاخ سفید لحظه شماری می ‌کند.

ترامپ: من با «آراء قانونی» پیروز انتخابات هستم
 - اسپوتنیک ایران
ترامپ: من با «آراء قانونی» پیروز انتخابات هستم

نیومن ادعا کرد: علت آنکه ملانیا در حالی که ترامپ رئیس جمهور است از او جدا نمی ‌شود این است که اگر ملانیا بخواهد ترامپ را اینگونه تحقیر و خوار کند و در حالی که ترامپ در کاخ سفید است او را ترک کند، دونالد ترامپ راهی برای مجازات ملانیا پیدا خواهد کرد.

نیومن به طور غیر منتظره‌ ای در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی استعفا داد و در حال حاضر به یکی از منتقدان ترامپ تبدیل شده است.

یکی از دوستان ملانیا تاکید کرد: در سال ۲۰۱۶ میلادی هنگامی که دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد، ملانیا به پهنای صورت گریه کرد چرا که او به هیچ وجه انتظار نداشت که شوهرش در انتخابات پیروز شود و ملانیا پنج ماه بعد از مراسم تحلیف شوهرش از نیویورک به کاخ سفید در واشنگتن نقل مکان کرد آن هم ظاهرا به خاطر آنکه پسرشان بارون باید دوره مدرسه خود را تمام می ‌کرد.

در همین حال، استفانی وولکوف یکی از مشاوران ارشد سابق ملانیا گفته بود که ملانیا با دونالد ترامپ یک قرارداد پس از ازدواج امضا کرده تا ترامپ سهم برابری از ثروتش را به بارون بدهد.

وولکوف همچنین ادعا کرده که ملانیا و دونالد ترامپ در کاخ سفید در اتاق ‌هایی جداگانه زندگی می ‌کنند و یک "ازدواج معاملاتی" دارند.

اما علی ‌رغم این ادعاها، ملانیا مدعی است که رابطه بسیار عالی با شوهرش دارد و دونالد ترامپ نیز تاکید دارد که آنها هرگز جر و بحث نمی‌ کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала