اظهارات احمدی نژاد درباره ویروس کرونا

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / محمود احمدی نژاد
محمود احمدی نژاد - اسپوتنیک ایران
Telegram
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران در مصاحبه ای با فونیکس در خصوص ویروس کرونا نظر داد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از وب‌سایت منتسب به رئیس جمهور سابق ایران محمود احمدی نژاد، وی در مصاحبه ای با فونیکس در پاسخ به این سوال که کرونا، توطئه است یا خیر،گفت: 

بله! حتما! من همان موقع رسماً اعلام کردم که این ویروس آزمایشگاهی است و نظر من هم در دنیا منتشر شده است اما معتقدم که آگاهی و همبستگی عمومی ملت ها توطئه جایگزین کردن یک سیستم استعماری جدید در سایه وحشت از کرونا را خنثی خواهد کرد. آینده از آنِ ملت‌ها است و مستکبران در آن جایی ندارند.

وی افزود: ویروس «کرونا» را سلطه‌گران انجام دادند و در این مسأله تردیدی نیست. آنها به این نتیجه رسیده‌اند که مدیریت فعلی کارایی ندارد و باید در نظام بین‌الملل تغییرات اساسی ایجاد کنند. اما این تغییرات را می‌خواهند در سایه وحشت ناشی از کرونا انجام دهند. هم با کرونا، جمعیت را کاهش دهند و هم در سایه وحشت ناشی از کرونا که مردم به فکر زنده ماندن خودشان هستند، نظام مدیریتی جدید را با ماهیت استعماری مستقر کنند. نمی‌خواهند در سلطه‌گری تغییری بوجود آورند بلکه می‌خواهند بدون استثناء همه ملت‌ها را کنترل کنند! البته من معتقدم آگاهی و همبستگی ملت‌ها و لطف خدا به انسانها این توطئه‌ی پیچیده را خنثی خواهد کرد.
احمدی نژاد در ادامه صحبت هایش گفت: انتظار این بود که دولت چین شفاف‌سازی کند و در پیگیری پیشگام شود تا مسببان تولید و انتشار این ویروس و اهداف ضدانسانی اینها برای مردم آشکار گردد. شما گفتید که مردم در خیابان جملاتی را به شما به عنوان یک شهروند چینی می‌گویند، ناشی از این انتظار است! چین اولین کشوری بود که راجع به کرونا خسارت و تلفات سنگین داد، بنابراین باید بلافاصله در سطح جهان پیگیری و پرچمداری می‌کرد و مردم جهان را آگاه می‌ساخت که این ویروس کدام آزمایشگاه بوده، چرا و به دست چه کسی منتشر شده و به دنبال چه هدفی بوده است! ولی این اتفاق نیفتاد و چین این کار را انجام نداد. حتی انتظار این بود که خیلی سریع‌تر و دقیق‌تر در باره این ویروس اطلاع‌رسانی می کرد تا مردم دنیا بتوانند این توطئه را خنثی کنند. که ان‌شاء‌الله خنثی هم خواهد شد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала