فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا کشته شد

© Flickr / dlisbona /  مراجعه به بانک تصاویر فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا کشته شد
فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا کشته شد - اسپوتنیک ایران
اشتراک
پلیس ایتالیا خبر از کشته شدن یک ایرانی در شهر کوچکی در شمال رم داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وزنامه کوریره ایتالیا، سعید انصاری فرزند سفیر پیشین ایران در ایتالیا، در زمان حکومت پهلوی بود که فردی سرمایه‌ دار و ثروتمند به شمار می ‌رفت و فعالیت‌ های اقتصادی گسترده‌ ای را در ایتالیا در دست داشت.

 دستگیری ۷ نفر از عوامل درگیری و تیراندازی در لاهیجان - اسپوتنیک ایران
دستگیری ۷ نفر از عوامل درگیری و تیراندازی در لاهیجان

فیروز سعید انصاری فرزند علی نقی سعید انصاری بود که از اسفند ۱۳۵۰ تا شهریور ۱۳۵۶ سفیر ایران در ایتالیا بوده است.

آقای فیروز سعید انصاری در ایتالیا فعالیت ‌های اقتصادی گسترده‌ ای از جمله فروش خودروهای لوکس و اجاره‌ دهنده خودروهای قدیمی به افراد مشهور و فوتبالیست ‌ها بوده است. اما در عین حال گفته می‌شود او در زمینه فروش اسلحه نیز فعالیت داشته است.

قاتل، کاوه فلاتی یک سال قبل راننده سعید انصاری بوده و روز چهارشنبه بعد از مراجعه به دفتر مقتول و تقاضای پول با مقتول درگیر می‌ شود و در نهایت سه گلوله به سینه سعید انصاری شلیک می‌ کند.

فلاتی در ادامه با شلیک گلوله به سر خود خودکشی می‌کند به زندگی خود نیز پایان می‌دهد.

این قتل روز چهارشنبه ۲۱ اکتبر رخ داده است. کاوه فلاتی اخیرا به دلیل سوء سابقه در زمینه قاچاق مواد مخدر تحت تعقیب پلیس ایتالیا بوده و در صورت دستگیری باید راهی زندان می ‌شد.

گزارش ‌ها حاکی است فلاتی از انصاری درخواست پول می‌ کند و رد درخواست او از سوی مقتول سبب می‌ شود فلاتی ابتدا انصاری را به قتل برساند و در ادامه هم خودکشی کند.

دفتر آقای انصاری در شهر کوچکی در شمال رم به نام فورملو قرار داشته و مقتول در همانجا با قاتل ملاقات و در نهایت به زندگی این مرد ۶۸ ساله پایان داده است.

خانواده مقتول تایید کرده ‌اند که اخیرا آقای انصاری بارها درخواست ملاقات ‌هایی از سوی یکی از کارمندان سابق خود که در رم زندگی می ‌کند دریافت کرده بود اما اعضای خانواده از جزئیات بیشتر در این خصوص و همینطور آدرس و مشخصات فرد مذکور مطلع نبوده ‌اند. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала