آمریکا ۴۵ دستگاه تنفس مصنوعی روسی را بدون استفاده دفع کرد

© Sputnik / Grigory Sysoev /  مراجعه به بانک تصاویر آمریکا ۴۵ دستگاه تنفس مصنوعی روسی را بدون استفاده دفع کرد
آمریکا ۴۵ دستگاه تنفس مصنوعی روسی را بدون استفاده دفع کرد - اسپوتنیک ایران
Telegram
رسانه: دستگاه های تنفس مصنوعی روسی ارسالی برای کمک به مردم آمریکا، مطابق با تمام قوانین دفع زباله های خطرناک و مطابق با توصیه های مربوط به حفاظت از محیط زیست از بین رفته اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از یوزفید، سرویس مدیریت اضطراری فدرال ایالات متحده ۴۵ دستگاه تنفس مصنوعی Aventa-M را که در بهار از روسیه دریافت کرده بود، منهدم کرد.

هواپیمای حامل کمک های پزشکی روسیه به آمریکا رسید
 - اسپوتنیک ایران
هواپیمای حامل کمک های پزشکی روسیه به آمریکا رسید

در تمام این مدت، این دستگاه های تنفس مصنوعی هرگز استفاده نشده اند. همانطور که سرویس فدرال برای نشریه توضیح داد، دلایل مختلفی برای این امر وجود داشت.

در میان آنها، اختلاف ولتاژ در شبکه های برق روسیه و ایالات متحده برای اتصال دستگاه ها به آداپتورهای ویژه مورد نیاز بود، چندین مورد آتش سوزی در بیمارستان های روسیه و همچنین تحریم های اعمال شده علیه شرکت تولید کننده نیز وجود داشت.

از دستگاه های تنفس مصنوعی Aventa-M در بیمارستان های مسکو و سن پترزبورگ استفاده شده است، جایی که آتش سوزی در ۹ و ۱۲ مه رخ داد و در مجموع ۷ بیمار جان خود را از دست دادند.

طبق نتایج تحقیق روسپاتربنادزور، هیچ ارتباط مستقیمی بین تخلفات شناسایی شده در عملکرد دستگاه های تنفس مصنوعی و آتش سوزی وجود ندارد.

سرویس مدیریت اضطراری فدرال اطمینان داد، که دستگاه های تنفس مصنوعی مطابق با تمام قوانین دفع زباله های خطرناک و مطابق با توصیه های مربوط به حفاظت از محیط زیست از بین رفته اند.

در ماه آوریل، هواپیمای حمل و نقل نظامی An-124 Ruslan کمک های بشردوستانه را به ایالات متحده تحویل داد.

در این هواپیما دستگاه های تنفس مصنوعی، دستگاه تنفس، عینک، ماسک و ضد عفونی کننده وجود داشت.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала