انتقاد رئیس دفتر رئیس جمهور ایران از مجلس

© Photo / IRNAانتقاد رئیس دفتر رئیس جمهور ایران از مجلس
انتقاد رئیس دفتر رئیس جمهور ایران از مجلس  - اسپوتنیک ایران
Telegram
محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور ایران اعلام کرد در حالی‌که لوایح زیادی در مجلس شورای اسلامی این کشور باقی مانده نمایندگان به دنبال طرح‌های جدید دیگری هستند.

به گزارش اسپوتنیک، محمود واعظی صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره علت لغو جلسه سران قوا از سوی رییس‌جمهور و حواشی آن اظهار داشت: اساس موضوعاتی که مربوط به سران قوا می‌شود در چهار شورای عالی مورد بررسی و بحث قرار می‌گیرد؛ در جلسه شورای عالی امنیت ملی نیز مباحث در حضور سران سه قوه مطرح می‌شود؛ گاهی مضاعف بر آن جلساتی میان سه قوه نیز برگزار می‌شود نمی‌دانم چرا اینطور شده که یک جلسه حالا به هر دلیلی برگزار نشده آن هم بر اساس پروتکلی، چنین ادبیاتی از سوی برخی مطرح می‌شود ضمن اینکه ابتدا از طرف خود مجلس اطلاع رسانی شد.

انتقاد تند نماینده مجلس ایران از حسن روحانی - اسپوتنیک ایران
انتقاد تند نماینده مجلس ایران از حسن روحانی

وی افزود: اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است. تعداد نمایندگانی که الفاظ نامناسب به کار می‌گیرند در این دوره زیاد شده است‌. 

رییس دفتر رییس جمهور اضافه کرد: هنوز زمان زیادی به انتخابات مانده و امروز برخی به اسم رسیدگی به مشکلات سفرهایی می‌روند و حرف‌هایی به مردم می‌زنند که انتظارات را بالا می‌برد. شما بیینید همین افراد در گذشته مسئولیت داشتند و حامی دولتی بودند که هیچ کدام از این کارها را انجام نداد. 

واعظی گفت: در حالی‌که لوایح زیادی در مجلس باقی مانده نمایندگان به دنبال طرح‌های جدید دیگری هستند.

واعظی درباره مناقشه اذربایجان و اصابت خمپاره به روستای هم مرز کشورخود با قره‌باغ گفت: ما صریح به دو کشور اعلام کردیم که مراقبت کنند هیچ خسارتی به ایران و‌روستاهای ایران وارد نشود؛ آقای دکتر زوحانی هم با رییس جمهور اذریایجان و‌هم نخست وزبر ارمنستان تلفنی صحبت کردند و اعلام کردند که هیچگونه خسارتی به اتباع و تجهیزاتمان را تحمل نخواهیم کرد.

در پاسخ به این سوال که آیا نیاز به استقرار ارتش در مرزها نبود؟ نیروهای مرزبانی همیشه آماده هستند نیاز به استقرار ارتش نیست چون‌تهدیدی متوجه ما نیست و استقرار ارتش به این معنا است که ما هم در‌حال تهدید هستیم.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала