آمریکایی ها دلیل آلودگی ترامپ به ویروس کرونا را فاش کردند

© REUTERS / JOSHUA ROBERTSآمریکایی ها دلیل آلودگی ترامپ به ویروس کرونا را فاش کردند
آمریکایی ها دلیل آلودگی ترامپ به ویروس کرونا را فاش کردند - اسپوتنیک ایران
Telegram
بیش از دو سوم آمریکایی ها بر این باورند، که رئیس جمهور ایالات متحده تهدید به ویروس کرونا را به اندازه کافی جدی نگرفته است و این دلیل آلودگی وی به این ویروس است.

به گزارش اسپوتنیک، آمریکایی ها در یک نظر سنجی شرکت Ipsos درباره دلیل مبتلا شدن ترامپ به کرونا شرکت کردند و بیش از دو سوم آنها بر این باورند، که رئیس جمهور ایالات متحده تهدید به ویروس کرونا را به اندازه کافی جدی نگرفته است و این دلیل آلودگی وی به این ویروس است.

تیراندازی در آمریکا هنگام راهپیمایی در حمایت ار ترامپ + ویدئو - اسپوتنیک ایران
تیراندازی در آمریکا هنگام راهپیمایی در حمایت ار ترامپ + ویدئو

بر پایه این گزارش، ۶۵ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی؛ از هر ۱۰ طرفدار دموکرات ۹ نفر و از هر ۱۰ جمهوریخواه ۵ نفر با اظهارات "اگر رئیس جمهور ترامپ ویروس کرونا را جدی تر می گرفت، ممکن بود آلوده نشود" موافق بودند.

در همان زمان، بیش از یک سوم شرکت کنندگان در این نظرسنجی، یعنی ۳۴ درصد معتقد بودند، که رئیس دولت آمریکا تمام حقیقت را در مورد همه گیری بیان می کند. بیش از نیمی از آنها ۵۵ درصد معتقدند، که او چیزی را پنهان می کند و ۱۱ درصد پاسخ دادن به این سوال را دشوار می دانند.

باید خاطر نشان شد، که رهبر آمریکا در تاریخ ۲ اکتبر در پیامی تویتری از کرونایی شدنش خبر داد و نوشت، که وی و ملانیا ترامپ همسرش کرونایی شده اند. رئیس جمهور قول داد بلافاصله درمان و قرنطینه را آغاز کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала