برخورد شدید نیروهای انتظامی ایران با هر گونه تخلف برای سفر غیرقانونی به عراق

© Photo / Farsبرخورد شدید نیروهای انتظامی ایران با هر گونه تخلف برای سفر غیرقانونی به عراق
برخورد شدید نیروهای انتظامی ایران با هر گونه تخلف برای سفر غیرقانونی به عراق  - اسپوتنیک ایران
Telegram
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در سخنرانی خود در ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد کسانی به صورت غیرقانونی قصد سفر به کشور عراق و حضور در مراسم اربعین را دارند باید منتظر برخورد نیروهای امنیتی و مرزبانی باشند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از عصرایران، حسن روحانی ضمن اعلام این خبر که تمامی مرزهای کشور عراق برای راهپیمایی اربعین حسینی بسته است، اظهار داشت: هیچ رفت‌و آمدی برای راهپیمایی در عراق وجود ندارد. عاشقان امام حسین (ع) امسال نمی‌توانند برای انجام راهپیمایی اربعین وارد کشور عراق شوند، زیرا این کشور تمامی مرزهای خود را بسته است.

مطرح شدن پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای پایتخت ایران - اسپوتنیک ایران
مطرح شدن پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای پایتخت ایران

وی ادامه داد: در روزهای اخیر عده‌ای با مراجعه به مرزهای کشور مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند و حتی عده‌ای به صورت قاچاقی راهی کشور عراق شده‌اند که برخی از آنها توسط (بلدچی‌ها) قاچاقچی‌ها در میانه راه رها شده‌اند.

رئیس جمهور تصریح کرد: نیروهای بسیج، انتظامی و مرزبانی با هرگونه تخلف در جهت عبور غیرقانونی از مرزهای کشور به شدت برخورد خواهند کرد.

روحانی با اشاره به لغو تمامی مراسمات نمادین اربعین در داخل کشور نیز گفت: ما امسال در داخل کشور هم راهپیمایی نمادین اربعین مانند سال‌های گذشته که برگزار می‌شد، نخواهیم داشت.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала