مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ می خواست خودکشی کند + عکس

© Sputnik / Stringer /  مراجعه به بانک تصاویر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا - اسپوتنیک ایران
Telegram
براد پاسکال،مدیر سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ به خاطر اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه «سان سنتینل»، مشاور سیاسی ترامپ که تا ماه ژوئیه مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ بود به خاطر اقدام به خودکشی در بیمارستان بستری شد.

به گفته سخنگوی پلیس شهر «فورت لودردیل»، براد پارسکال، مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ که با اسلحه تهدید به خودکشی کرده بود، توسط پلیس از این اقدام منصرف و به بیمارستان منتقل شد. همسر او به پلیس زنگ زده و خطر خودکشی پارسکال را اعلام کرده بود. پارسکال که شخصیتی افراطی دارد اول تابستان و تنها چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سوی ترامپ برکنار شد.

​همسر این مقام سابق ستاد انتخاباتی ترامپ به پلیس گفته او در خانه انواع سلاح‌ها را دارد و با یکی از آنها تهدید به خودکشی کرده است. هنوز مشخص نیست علت تصمیم پارسکال برای خودکشی چه بوده اما به نظر می‌رسد انتقادات شدید از برگزاری پر از اشتباه میتینگ انتخاباتی ترامپ در شهر توسلا در اوکلاهاما، بعنوان اولین مقصد انتخاباتی باعث چنین اقدامی از سوی او شده است.

پیشتر ترامپ با شلدون آدلسون، میلیاردر و سرمایه‌گذار اصلی حزب جمهوریخواه دعوا کرده بود که می خواست قانون کمک در زمان شیوع ویروس کرونا و مسائل اقتصادی را با وی بررسی کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала