لاوروف: مسکو و تهران تلاشهای آمریکا برای اعمال تحریم های تسلیحاتی علیه ایران را رد می کنند

© Sputnik / Vladimir Fedorenko /  مراجعه به بانک تصاویر لاوروف: مسکو و تهران تلاشهای آمریکا برای اعمال تحریم های تسلیحاتی علیه ایران را رد می کنند
لاوروف: مسکو و تهران تلاشهای آمریکا برای اعمال تحریم های تسلیحاتی علیه ایران را رد می کنند - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد؛ مسکو و تهران تلاش های آمریکا برای اعمال تحریم های نامحدود تسلیحاتی علیه ایران را قاطعانه رد می کنند.

به گزارش اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس خبری مشترک با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که مسکو و تهران تلاش های آمریکا برای اعمال تحریم های نامحدود تسلیحاتی علیه ایران را قاطعانه رد می کنند.

وزیر خارجه روسیه پس از پایان گفتگو با محمد جواد ظریف گفت: البته ، ما به طور مفصل درباره اوضاع پیرامون برنامه جامع اقدام مشترک، برای حل و فصل اوضاع برنامه هسته ای ایران بحث کردیم و تأکید کردیم که مسکو و تهران همانند کل جامعه جهانی، ادعاهای ایالات متحده را برای اعمال نوعی تحریم تسلیحاتی نامحدود رد می کنند.

شایان ذکر است که محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران که روز چهارشنبه برای دیدار و گفتگو مقامات روسیه به مسکو سفر کرده است، در دیدار با وزیر امور خارجه روسیه به گفتگو در زمینه همکاری تجاری اقتصادی پرداختند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала