وکیل سابق شهردار پیشین تهران: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده !

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / cropped photoوکیل سابق شهردار پیشین تهران: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده !
وکیل سابق شهردار پیشین تهران: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشده ! - اسپوتنیک ایران
Telegram
سیدمحمود علیزاده‌ طباطبایی، وکیل پیشین محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران در اینکه وی واقعاً با سلاح خود همسر دومش را به قتل رسانده باشد، ابراز تردید کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سیدمحمود علیزاده‌ طباطبایی، وکیل دادگستری در گفت‌وگو با روزنامه آرمان ملی درباره رأی دادگاه محمدعلی نجفی عنوان کرد: «بنده از ابتدا رسیدگی به پرونده آقای نجفی را خیلی دقیق و در حد بالایی ندیدم. در طبیعی‌ترین وضعیت هنگامی که اولیای‌ دم رضایت خود را اعلام می‌کنند متهم باید آزاد شود. این در حالی است که این اتفاق درباره آقای نجفی رخ نداد و ایشان همواره در زندان نگهداری شده‌اند. نکته دیگر این که ابهامات زیادی در این پرونده وجود داشت. این در حالی بود که تحقیقات لازم نیز در حد این پرونده صورت نگرفت.

وکالت نجفی را یک وکیل خانم به عهده گرفت+عکس - اسپوتنیک ایران
وکالت نجفی را یک وکیل خانم به عهده گرفت+عکس

بنده هنوز روی اصل قضیه که قتل توسط آقای نجفی صورت گرفته باشد نیز دچار تردید هستم. اسلحه‌ای که میترا استاد با آن کشته شده با اسلحه محمدعلی نجفی متفاوت بوده است و این نکته‌ای است که تردیدهای جدی درباره این پرونده ایجاد می‌کند. در شرایط کنونی حکم قطعی درباره این پرونده صادر شده و آقای نجفی به قتل عمد متهم شده‌اند که با توجه به رضایت اولیای‌ دم بین ۲ تا ۱۰ سال زندان خواهد داشت.»

این درحالی است که دیوان عالی ایران  اخیرا جرم نجفی را "قتل عمد" اعلام کرده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала