مهاجرت بانوی بازیگر متحول شده به کربلا +عکس

© Photo / IRNAرفت و آمد در کربلا و نجف ممنوع می شود
رفت و آمد در کربلا و نجف ممنوع می شود  - اسپوتنیک ایران
Telegram
الهام چرخنده به همراه همسر دوم خود به کربلا مهاجرت کرده است!

به گزارش اسپوتنیک، الهام چرخنده، بانویبازیگرایرانی که چندین سال پیش متحول شده و به مذهب روی آورده است اعلام کرده که سه سال است که در کربلا زندگی می کند و همسرش روحانی است.

View this post on Instagram

A post shared by honarmandane iran (@honarmandane_iran) on

او در یک مصاحبه گفته است که این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.
او همچنین عنوان کرد که اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.

مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.
به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می روم، خوشخبتانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.
بسیاری از کاربران معتقدند که زندگی هر شخص و انتخاب هایش به خودش مربوط است و برای او آرزوی موفقیت کردند.
عده ای دیگر از کاربران همسر جدید او را با فرشید نوابی مقایسه کردند و معتقدند که سن همسر دوم او بسیار کم است. بعضی از کاربران نیز که هنوز تحول الهام چرخنده را قبول ندارند عنوان کردند که او بزودی عکس‌های کشف حجاب خود را منتشر خواهد کرد. در مقابل گروهی از کاربران معتقدند که ما حق قضاوت هیچ انسانی را نداریم و هر انسانی می تواند برای زندگی خود تصمیمی اتخاذ کند که فقط به خود او مربوط است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала