دو روش صحیح برای خوردن گوجه فرنگی

© Sputnik / Igor Onuchin /  مراجعه به بانک تصاویر دو روش صحیح برای خوردن گوجه فرنگی
دو روش صحیح برای خوردن گوجه فرنگی - اسپوتنیک ایران
Telegram
بسیاری از مردم ترجیح می دهند گوجه فرنگی را به صورت خام بخورند، زیرا معتقدند كه می توانند حداكثر ویتامین C را دریافت كنند.

به گزارش اسپوتنیک، کاربر پلت فرم چینی سوخو، چگونگی خوردن گوجه فرنگی را برای به دست آوردن حداکثر مواد مفید برای بدن بیان کرد.

نه ماده غذایی مفید برای قلب - اسپوتنیک ایران
نه ماده غذایی مفید برای قلب

وی خاطرنشان کرد: گوجه فرنگی حاوی ویتامین C و E، آنتی اکسیدان، و همچنین بهبود وضعیت پوست و جلوگیری از ابتلا به انواع خاصی از سرطان است. بسیاری از مردم ترجیح می دهند گوجه فرنگی را به صورت خام بخورند، زیرا معتقدند كه می توانند حداكثر ویتامین C را دریافت كنند. در واقع، سبزیجات تازه همیشه منبع مواد مغذی به ویژه گوجه فرنگی نیستند.

این وبلاگ نویس متوجه شد که از طریق عملیات حرارت و افزودن روغن می توان خواص آنتی اکسیدانی لیکوپن موجود در گوجه فرنگی را افزایش داد.

در این مقاله آمده است: البته، ویتامین C در طی عملیات حرارت از بین می رود، اما این امر از ارزش غذایی گوجه فرنگی نمی کاهد. اگر گوجه فرنگی تازه وجود داشته باشد، بهتر است پوست را حذف نکنید، زیرا حاوی بسیاری از مواد مفید است.

در همان زمان، نویسنده نشریه نسبت به خوردن گوجه فرنگی با معده خالی هشدار داد. اگر می خواهید ویتامین C خود را دوباره پر كنید، پس باید گوجه فرنگی تازه را ترجیح دهید و اگر مواد مغذی بیشتری می خواهید دریافت كنید، آن را بپزید!

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала