بازداشت رئیس شورای شهر بوشهر

© Fotolia / Jinga80بازداشت رئیس شورای شهر بوشهر در پی تخلف مالی
بازداشت رئیس شورای شهر بوشهر در پی تخلف مالی - اسپوتنیک ایران
Telegram
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از بازداشت رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر در ارتباط با پرونده تخلف‌های مالی خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، علی حسن پور، دادستان عمومی و انقلاب بوشهر روز دوشنبه اعلام کرد، در پی رسیدگی به پرونده تخلف‌های مالی در شهرداری بوشهر بررسی‌ها دلالت بر این دارد که اتهاماتی از این حیث متوجه برخی از افراد در شورای شهر است. 

بازداشت ۱۶ نفر از کارکنان شهرداری و شورای شهر مهاباد به اتهام فساد مالی - اسپوتنیک ایران
بازداشت ۱۶ نفر از کارکنان شهرداری و شورای شهر مهاباد به اتهام فساد مالی

وی ادامه داد: برهمین اساس حسب ارجاع موضوع به بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر، رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر روز گذشته توسط اداره کل اطلاعات استان بوشهر دستگیر شد و تحقیقات در این زمینه ادامه داد.‌

دادستان بوشهر گفت: پیش از این نیز در تداوم رسیدگی به پرونده سوء استفاده مالی در شهرداری بوشهر 13 نفر از کارکنان این شهرداری به اتهام اختلاس حسب دستور قضایی از سوی اداره کل اطلاعات این استان دستگیر شده بودند.

وی بیان کرد: این افراد پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین کیفری برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره کل اطلاعات استان بوشهر قرار دارند و پرونده در شعبه هفتم بازپرسی این دادسرا در جریان رسیدگی است.

دادستان بوشهر اضافه کرد: بیشتر افراد دستگیر شده از مسئولان و کارشناسان امور مالی شهرداری بوشهر هستند که در دوره مسئولیتی و خدمتی خود متهم به اختلاس شده‌اند.

وی یادآور شد: پرونده اتهامی افراد دستگیر شده در مرحله تحقیق است و هنوز مبلغ اختلاس مشخص نیست.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала