محرومیت تیم های لیگ برتر فوتبال ایران از نقل و انتقالات بازیکنان

© Photo / IRNAمحرومیت تیم های لیگ برتر فوتبال ایران از نقل و انتقالات بازیکنان
محرومیت تیم های لیگ برتر فوتبال ایران از نقل و انتقالات بازیکنان - اسپوتنیک ایران
Telegram
پنجره نقل و انتقالاتی 11 تیم لیگ برتر به علت متعهد نبودن به احکام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مسدود شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، بر اساس اطلاعیه کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، ۱۱ باشگاه لیگ برتری و دو تیم سقوط کرده به لیگ دسته یک، به علت تعهد نداشتن به احکام این کمیته، از جذب بازیکن در پنجره نقل و انتقالات محروم هستند و نمی‌توانند قرارداد بازیکنان جدید خود را در سازمان لیگ ثبت نمایند.

 برخی از تیم‌ها از جمله استقلال و شهرخودرو به علت احکام انضباطی از سوی فیفا مواجه هستند و در واقع این قبیل تیم‌ها برای حل مشکل ثبت قرارداد بازیکنان خود باید، در داخل و خارج از کشور به دیون خود عمل کنند.

به گفته رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، تیم‌های ذوب آهن، پیکان، فولاد خوزستان، نفت مسجد سلیمان، سایپا، ماشین سازی، شاهین شهرداری بوشهر، پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو، نساجی، تراکتور و پارس جنوبی، ۱۳ تیمی هستند که به علت اجرا نکردن تعهدات‌شان به احکام این کمیته، حق ثبت قرارداد بازیکنان خود را ندارند و پنجره نقل و انتقالات این تیم ها مسدود است.

در عین حال، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال با در نظر گرفتن معافیت برای چهار تیم آسیایی ایران اعلام کرد، به جهت مساعدت به این تیم‌ها تصمیم گرفته شد که به طور موقت و فقط برای لیگ قهرمانان آسیا اجازه ثبت قرارداد این چهار باشگاه صادر شود تا از بازیکنان خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала