حزب الله لبنان خطاب به اسرائیل؛ منتظر مجازات باشید

© AP Photo / Bilal Husseinحزب الله لبنان خطاب به اسرائیل؛ منتظر مجازات باشید
حزب الله لبنان خطاب به اسرائیل؛ منتظر مجازات باشید - اسپوتنیک ایران
Telegram
بیانیه حزب‌الله لبنان درباره حمله اخیر: اسرائیلی ها باید در انتظار مجازات باشند، این حمله هرگز بی‌پاسخ نخواهد ماند، فردا نزدیک است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت شبکه المنار، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای درباره حمله‌ای که امروز در روستای الهباریه رخ داد و منزل یک شهروند لبنانی را هدف گرفت گفت: پاسخ ما به کشته شدن علی کامل محسن حتما رخ خواهد داد و اسرائیلی ها باید در انتظار مجازات باشند، این حمله هرگز بی‌پاسخ نخواهد ماند. فردا نزدیک است.

دختر شهید سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان ازدواج کرد - اسپوتنیک ایران
دختر شهید سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان ازدواج کرد

در این بیانیه آمده است: وضعیت رعب و وحشتی که ارتش اسرائیل و شهرک نشینانش در مرزهای لبنان در آن به سرمی‌برند و آماده باش بالای نظامی و نگرانی شدید درباره واکنش مقاومت به جنایت دشمن که به شهادت مبارز علی کامل محسن انجامید و همچنین ناتوانی کامل دشمن از شناخت مقاصد مقاومت، همه این عوامل دشمن را واداشته تا به لحاظ میدانی‌ و رسانه‌ای براساس"منتظر هر فریاد علیه خود هستند" عمل کند.

طبق این بیانیه، کل آنچه رسانه‌های دشمن از ناکام گذاشتن عملیات نفوذ از اراضی لبنان به داخل فلسطین اشغالی و نیز صحبت از شهدا و زخمی‌های مقاومت در عملیات خمپاره‌ای و توپخانه‌ای در اطراف مواضع اشغالگران در مزارع شبعا منتشر می‌کنند، عاری از صحت هستند و تلاشی برای اختراع پیروزی‌های خیالی کاذبند.

در این بیانیه عنوان شد: مقاومت تاکید می‌کند هیچ درگیری یا تیراندازی از جانب ما در حوادث امروز تا به الان روی نداده و فقط از طرف دشمن ترسو، نگران و مضطرب بوده است.

در این بیانیه آمده است: پاسخ ما به شهادت مجاهد، علی کامل محسن که در حمله اسرائیلی ها در اطراف فرودگاه بین‌المللی دمشق به شهادت رسید قطعی خواهد بود و اسرائیلی ها باید در انتظار مجازات جنایت‌هایشان باشند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала