آتش‌سوزی دوباره در تهران + ویدئو و عکس

© Photo / IRNAآتش‌سوزی دوباره در تهران
آتش‌سوزی دوباره در تهران  - اسپوتنیک ایران
اشتراک
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری پایتخت ایران از حریق در یکی از پاساژهای کفاشی در بازار تهران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۰:۲۰ صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک پاساژ کفاشی در بازار تهران، محدوده بازار کفاش ها، بازار سید ولی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود. 

​وی با بیان اینکه بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه با کاربری تولید کفش بوده است که حجم بسیاری از کفش ها و مواد اولیه تولید کفش در این ساختمان انبار شده بود. روی پشت بام این ساختمان انباری هایی وجود داشت که در یکی از این انباری ها که با وسایل نامناسب و ناایمن مانند ایرانیت ساخته شده بود و ۱۵۰ متر نیز وسعت داشت دچار حریق شده بود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: این بخش کاملا شعله ور و از آنجا که این انباری روی پشت بام دود حاصل از آن به آسمان متصاعد شده و از فواصل دور نیز قابل مشاهده بود. این دود از طریق دریچه روشنایی ساختمان و رایزرها به بخش های پایینی ساختمان نیز سرایت کرده بود. آتش نشانان با حضور به موقع در محل حادثه به سرعت عملیات را آغاز کردند و آتش را تحت کنترل درآوردند. 

ملکی تصریح کرد: در حال حاضر شعله زنی اولیه انجام شده و آتش نشانان در حال لکه گیری و ایمن سازی محل حادثه هستند.این حادثه خوشخبتانه مصدومی در پی نداشته است. 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала