میزان مجروحین ناو آمریکایی آتش گرفته افزایش یافت

© AP Photo / Denis Poroyمیزان مجروحین ناو آمریکایی آتش گرفته افزایش یافت
میزان مجروحین ناو آمریکایی آتش گرفته افزایش یافت - اسپوتنیک ایران
Telegram
رسانه‌ های آمریکایی به نقل از مقامات نیروی دریایی این کشور از افزایش تعداد مجروحان حادثه آتش‌سوزی در یک فروند ناو رزمی نیروی دریایی آمریکا در بندر سن‌دیگو به دست‌ کم ۵۷ نفر خبر دادند.

به گزارش اسپوتنیک، رسانه‌های آمریکایی به نقل از مقامات نیروی دریایی این کشور گزارش از افزایش تعداد مجروحان حادثه آتش‌سوزی در یک فروند ناو رزمی نیروی دریایی آمریکا در بندر سن‌دیگو به دست‌کم ۵۷ نفر دادند.

واشنگتن ‌پست، بامداد دوشنبه به وقت محلی به نقل از مقامات نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد: میزان مجروحین حادثه آتش ‌سوزی در ناو آبی-خاکی "یواس‌اس بونهوم ریچارد" به ۵۷ نفر افزایش پیدا کرده است.

مقامات نیروی دریایی آمریکا به رسانه‌های این کشور اعلام کرده‌اند که مجروحان حادثه اغلب به دلیل استنشاق دود و گرمازدگی ناشی از شدت آتش ‌‌سوزی به بیمارستان منتقل شده و به دلیل جدی نبودن جراحات از بیمارستان ترخیص شده‌اند. به گفته آنها در حال حاضر 5 نفر از مجروحان همچنان بستری هستند.

صبح دیروز یکشنبه (به وقت محلی) نیروی دریایی آمریکا از بروز حادثه در ناو آبی‌-خاکی «یواس‌اس بونهوم ریچارد» که در نزدیکی سواحل پایگاه دریایی سن‌دیگو لنگر انداخته بود، خبر دادند.

 حادثه آتش سوزی در این ناو جنگی آمریکایی که حوالی ساعت 9:15 صبح به وقت محلی رخ داد، موجب شد تا 2 کشتی جنگی دیگر مجبور ترک پایگاه دریایی سن‌دیگو شوند.

با وجود گذشت بیش از 20 ساعت از زمان وقوع حادثه، آتش‌سوزی هنوز مهار نشده و ناو بونهوم ریچارد هنوز در حال سوختن است. نیروی دریایی آمریکا هنوز علت دقیقی را برای این حادثه اعلام نکرده است.

بنابر اعلام منابع آگاه در نیروی دریایی آمریکا، آتش‌سوزی در ناو بونهوم ریچارد ممکن است تا چند روز آینده نیز ادامه پیدا کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала