ارائه خدمات به مسافرین بدون ماسک ممنوع شد

© Sputnik / Mohammad Sobhanارائه خدمات به مسافرین بدون ماسک ممنوع شد
ارائه خدمات به مسافرین بدون ماسک ممنوع شد - اسپوتنیک ایران
اشتراک
سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران اعلام کرد: بدون مجوز سازمان هواپیمایی کشور، فروش هرگونه بلیت و تور خارجی غیرقانونی است. 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، رضا جعفرزاده ‌سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران، درباره تبلیغاتی که به تازگی در برخی سایت‌های فروش بلیت بابت پرواز و تورهای خارجی انجام می‌شود، اظهار داشت: هرگونه فروش بلیت یا تور خارجی، زمانی قانونی است که شرکت هواپیمای مربوطه، مجوز آن پرواز را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرده باشد. 

2 موشک از غزه به سمت اسرائیل پرتاب شد - اسپوتنیک ایران
2 موشک از غزه به سمت اسرائیل پرتاب شد

وی درباره راه‌اندازی مجدد پروازهای خارجی، تاریخی اعلام نکرد و گفت: ‌این موضوع منوط به رفع محدودیت‌های کشورها است، چنانچه شرایط بهداشتی کشورها مناسب ‌تر شد، همچنین اطمینان از رعایت پروتکل های بهداشتی ایجاد شد، قطعاً سازمان هواپیمایی کشوری به تدریج نسبت به صدور مجوز برای پروازهای خارجی اقدام خواهد کرد. 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری یادآور شد: تبلیغاتی که در حال حاضر در فضای مجازی برای فروش تور و بلیت انجام می‌شود، زمانی اعتبار دارد که مجوز آن مسیر اعلام شده توسط شرکت هواپیمایی مورد نظر از سازمان هواپیمایی دریافت شده باشد. 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر اینکه دارا بودن ماسک در همه پروازها و سالن ترمینال‌های مسافری اجباری است، گفت: از مسافران می‌خواهیم در این باره قوانین بهداشتی را رعایت کنند.

وی بیان کرد: فرودگاه‌ها و شرکت ‌های هواپیمایی مجاز به سرویس ‌دهی به افراد بدون ماسک نیستند، ضمن اینکه خودشان هم نباید نسبت به ارائه ماسک به مسافران، اغماض کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала