اختلاس ۱۰۰۰ میلیارد تومانی جدید در ایران

© Sputnik / Vitaliy Belousov /  مراجعه به بانک تصاویر اختلاس ۱۰۰۰ میلیارد تومانی جدید در ایران
اختلاس ۱۰۰۰ میلیارد تومانی جدید در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا اعلام کرد: متهم مورد نظر با دستور بازپرس پرونده و مقام قضائی دستگیر و در بازداشت به سر می ‌برد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، روز گذشته  سردار کاظم مجتبایی جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا، از استرداد متهمی به جرم "معاونت در خیانت در امانت" به ایران خبر داد.

سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ - اسپوتنیک ایران
آزمون در روسیه جنجال به پا کرد

جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا افزود: این فرد پانزدهمین متهمی است که از ابتدای سال تاکنون به کوشش این پلیس و البته با هماهنگی دستگاه قضا به کشور برگشت داده شده و باید بگویم برگشت متهمان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴ درصدی داشته است.

وی امروز در تکمیل جزئیات این پرونده اظهار کرد: این متهم به جرم  " معاونت در خیانت در امانت" از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشور بازگردانده شد.

جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا ادامه داد: این متهم بیش از چهار سال تحت تعقیب پلیس بین الملل ناجا بوده و با درخواست اعلان قرمز از اینترپل جهانی، فرآیند تعقیب و تلاش برای دستگیری وی آغاز شد.

سردار مجتبایی با بیان اینکه متهم طی این چند سال به چهار الی پنج کشور اروپایی و آسیایی سفر کرده و در تلاش بوده به شکلهای مختلف دستگیر نشود، ادامه داد: با توان، هوشمندی، اقدامات اطلاعاتی و هماهنگیهای دیپلماسی پلیس بین الملل ناجا با سازمان اینترپل جهانی و پلیس اینترپل سایر کشورها، بالاخره تعقیب متهم به نتیجه رسید و نامبرده شب گذشته به کشور بازگردانده شد.

سردار مجتبایی در بیان جزئیات بیشتر از این پرونده خاطر نشان شد: مطابق آخرین ردیابی ها، متهم در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس مخفی شده بود؛ این فرد با جرم "معاونت در خیانت در امانت " بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان، اختلاس انجام داده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала