احتمال کناره گیری ترامپ از انتخابات ریاست جمهوری

© REUTERS / Jonathan Ernstاحتمال کناره گیری ترامپ از انتخابات ریاست جمهوری
احتمال کناره گیری ترامپ از انتخابات ریاست جمهوری - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک منبع ناشناس از حزب جمهوری‌خواه آمریکا از احتمال کناره گیری دونالد ترامپ از نامزدی انتخابات ریاست جمهور آمریکا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک منبع از حزب جمهوری‌خواه گفته زمزمه‌هایی شنیده است که اگر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به این باور برسد که شانسی در برابر جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا ندارد، از رقابت ریاست جمهوری کنار می‌رود.

 دونالد ترامپ - اسپوتنیک ایران
آیا ترامپ در انتخابات آینده شکست خواهد خورد؟

این منبع که نخواست نامش فاش شود، گفت: هنوز خیلی زود است، اما اگر نظرسنجی‌ها بد پیش برود شما سناریویی را شاهد خواهید بود که در آن ترامپ از گود رقابت خارج می‌شود. من این صحبت را شنیده‌ام، اما تردید دارم درست باشد. من شرط می‌بندم اگر ترامپ متوجه شود راهی برای پیروزی ندارد، کنار می‌کشد.

در همین حال، سخنگوی کارزار تبلیغاتی ترامپ اعلام کرده است این بزرگترین خبر جعلی است.

بدنبال اعتراضات گسترده به نبود عدالت نژادی در آمریکا و بحران کرونا، ترامپ در نظرسنجی‌های هفته‌های اخیر از جو بایدن نامزد دموکرات آمریکا عقب مانده است.

تیم مورتاگ، سخنگوی کارزار انتخاباتی ترامپ، به فاکس نیوز گفت: «همه می‌دانند نظرسنجی‌های رسانه‌ها همواره درباره ترامپ اشتباه است و هدفشان ارائه داستان‌های غیرواقعی است. اگر این نظرسنجی‌ها درست بود الان باید کلینتون در کاخ سفید می‌بود.»

پیش از این، خود ترامپ در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز نیز به احتمال شکست در انتخابات پیش‌رو اذعان کرده بود. او در این مصاحبه گفت: ممکن است بایدن رئیس‌جمهور بعدی آمریکا شود، چون بعضی‌ها من را دوست ندارند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала