برخورد پلیس تهران با عرضه‌کنندگان مانتو‌های شیشه‌ای, توری و جلو‌باز

© Photo / IRNAبرخورد پلیس تهران با عرضه‌کنندگان مانتو‌های شیشه‌ای, توری و جلو‌باز
برخورد پلیس تهران با عرضه‌کنندگان مانتو‌های شیشه‌ای, توری و جلو‌باز  - اسپوتنیک ایران
اشتراک
پلیس پایتخت ایران در طرح سراسری خود که در روزهای آتی اجرا می کند با تولیدکنندگان, فروشندگان و عرضه کنندگان مانتوهای شیشه‌ای, توری و جلوباز برخورد خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک ، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران گفت: در راستای مطالبه مردم از پلیس در روزهای آینده طرح سراسری برخورد با واحدهای صنفی تولید و عرضه کننده مانتوهای شیشه ای, جلوباز و توری به مرحله اجرا در خواهد آمد.

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص برخورد با واحدهای صنفی عرضه کننده مانتو های شیشه ای و جلو باز اظهار داشت: در طی هفته‌های گذشته به مغازه ها و واحدهای صنفی و مجتمع های تجاری عرضه کننده لباس و پوشاک در خصوص عرضه این نوع البسه اطلاع رسانی شده و هشدارهای لازم داده شده است.

فروش مانتو با استفاده از الیاف پشه بند +عکس - اسپوتنیک ایران
فروش مانتو با استفاده از الیاف پشه بند +عکس

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: در این راستا جلساتی نیز با بازرسان و رؤسای اتحادیه پوشاک و مسؤولان فرهنگی وزارت ارشاد برگزار کردیم.

وی اعلام کرد: طی این جلسات و اطلاع رسانی های که در هفته های گذشته به واحدهای صنفی اعلام شد پلیس در روزهای آینده طرحی سراسری را در تهران بزرگ به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

سرهنگ مرادی اظهار داشت: پلیس در کنار سایر مأموریت‌های ذاتی خود با توجه به نگرانی و مطالبات مردم در این حوزه ورود خواهد کرد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت اعلام کرد: پلیس در طرح سراسری که در روزهای آتی اجرا می کند با تولیدکنندگان, فروشندگان و عرضه کنندگان مانتوهای شیشه‌ای, توری و جلوباز برخورد خواهد کرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала