قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام

© Depositphotos.com / artjazz اروپا
 اروپا - اسپوتنیک ایران
Telegram
نماینده مجلس: مماشات با کشورهای غربی جز ضرر چیزی برای ایران به بار نیاورد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «مهر»، اقبال شاکری نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام نمود که قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام قطعاً نتیجه مماشات با اروپایی‌ها بود که بارها و بارها این مساله را آزموده‌ایم اما جواب منفی داده است.

وی در ادامه افزود:« ما متأسفانه از مذاکره با آمریکا نه تنها عبرت نگرفته‌ایم بلکه از چاله به چاه افتاده‌ایم. در شرایطی که قلب رآکتور و ذخایر اورانیوم را نداریم و تحریم‌ها هم برقرار است، قطعنامه شورای حکام نیز اضافه شد. ما امروز پشت سر هم در حال خسارت دادن هستیم و هیچ‌گونه دستاوردی از مذاکره با غربی‌ها بدست نیاورده‌ایم.

ذخایر اورانیوم غنی ‌شده ایران به ۸ برابر میزان توافق شده در برجام رسید - اسپوتنیک ایران
ذخایر اورانیوم غنی ‌شده ایران به ۸ برابر میزان توافق شده در برجام رسید

اگر به جای مذاکره و اتکا به وعده‌های غرب، نگاه به داخل داشتیم و خودمان را قوی می‌کردیم و همچون ماجرای صادرات بنزین به ونزوئلا، که نفتکش‌های ایرانی بدون ترس از آمریکا به سمت بنادر این کشور رفتند، کار خودمان را انجام می‌دادیم و به دستاوردهای داخلی تکیه می‌کردیم، در بسیاری از جنبه‌ها پیشرفت‌های شگرفی داشتیم.

مماشات با کشورهای غربی جز ضرر چیزی برای ایران به بار نیاورد. امروز وضعیت تورم و قیمت ارز و کالاهای اساسی را هم مشاهده می‌کنید. معلوم نیست ما چه زمانی می‌خواهیم از چشم دوختن به بیگانگان درس عبرت بگیریم. ما باید دست را به زانوی خودمان بگیریم و چشم خود را به دست‌های خداوند بدوزیم. این می‌تواند ما را موفق کند».

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала