راه ‌اندازی پرواز تهران-منچستر

© REUTERS / Regis Duvignau راه ‌اندازی پرواز تهران-منچستر
راه ‌اندازی پرواز تهران-منچستر - اسپوتنیک ایران
Telegram
مدیرکل روابط عمومی هما اعلام داشت: در پی مذاکرات صورت گرفته و با توجه به درخواست مسافران پرواز تهران-منچستر از ۱۴ تیر ماه ۴ ژوئیه با هواپیمای ایرباس ۳۳۰ انجام می ‌شود و شنبه هر هفته فرودگاه امام خمینی را در ساعت ۵:۵۵ صبح به مقصد منچستر ترک می‌ کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران هما اعلام کرد: پرواز برنامه ‌ای تهران-منچستر از ۱۴ تیر ماه و در روزهای شنبه هر هفته انجام می ‌شود و مسافران می ‌توانند از طریق سایت، سامانه تلفنی این شرکت، دفاتر فروش هما یا آژانس‌های معتبر در ایران نسبت به تهیه بلیت اقدام نمایند.

سفیر رومانی درباره مرگ تبعه ایرانی به وزارت خارجه دعوت شد - اسپوتنیک ایران
سفیر رومانی درباره مرگ تبعه ایرانی به وزارت خارجه دعوت شد

جهانی افزود: در پی مذاکرات صورت گرفته و با توجه به درخواست مسافران پرواز تهران-منچستر از ۱۴ تیر ماه ۴ ژوئیه با هواپیمای ایرباس ۳۳۰ انجام می ‌شود و شنبه هر هفته فرودگاه امام خمینی را در ساعت ۵:۵۵ صبح به مقصد منچستر ترک می‌ کند.

وی افزود: پرواز بازگشت منچستر-تهران نیز در همان روز ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی انجام می‌شود و مسافران می‌توانند از طرق مختلف نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند که می‌توان به دفاتر فروش هما، سایت فروش بلیت اینترنتی ایران ایر و سامانه تلفنی  ۴۶۶۲۱۸۸۸-۰۲۱ اشاره کرد. همچنین مسافران خارجی یا مستقر در منچستر می‌توانند به سفارت ایران مراجعه کرده و بلیت خود را تهیه کنند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی هما خاطر نشان ساخت: ایران ایر به غیر از منچستر مقاصد دیگری برای پروازهای خارجی خود از جمله آمستردام، پاریس، میلان، استکهلم و لندن دارد. همچنین ۲۷ ژوئن پرواز فوق ‌العاده مادرید برقرار شده و قرار است ۱۳:۳۵ دقیقه فرودگاه امام خمینی را ترک کند و پرواز برگشت نیز ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه همان روز از مادرید به سمت تهران حرکت خواهد کرد.

جهانی گفت: فرآیند تهیه بلیت برای این پرواز نیز مانند سایر پروازها از طریق سایت اینترنتی، سامانه تلفنی، دفاتر فروش هما، آژانس ‌های معتبر و سفارتخانه برای مسافران خارجی است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала