موسس تلگرام فیسبوک و اینستاگرام را برای کلاهبرداری از نامش متهم کرد

© Flickr / TechCrunch موسس تلگرام فیسبوک و اینستاگرام را برای کلاهبرداری از نامش متهم کرد
 موسس تلگرام  فیسبوک و اینستاگرام را برای کلاهبرداری از نامش متهم کرد
 - اسپوتنیک ایران
Telegram
شرکت فیسبوک و اینستاگرام بیشتر از یک سال است که با کلاهبرداری در تبلیغاتی که به نام موسس پیام رسان تلگرام پاول دوروف انجام می دهند، کسب درآمد می کنند.

به گزارش اسپوتنیک دوروف در کانال تلگرام خود در این باره نوشت.

وی برای تاییدیه حرف های خود پست های تبلیغاتی از اینستاگرام با نقل قول هایی که به او تعلق نداشت را منتشر کرد. در این تبلیغات سازندگان از حرف ها و صحبت های او استفاده می کنند.

موسس تلگرام خاطر نشان کرد که نه او و نه پیام رسان وی، وسیله ای برای درآمد زایی به مردم ارائه نمی دهند و کاربران شبکه های اجتماعی بارها و بارها از تبلیغات نادرست و غیر موثق شکایت و گله داشته اند. علی رغم اینکه فیس بوک و اینستاگرام پیشنهاد اجرای چنین تبلیغاتی را داده اند. وی تاکید کرد که اولین پیام ها مربوط به کلاهبرداری با نام وی یک سال پیش صورت گرفته و تا به امروز به طور مرتب اتفاق می افتد.

محاکمه صادرکننده حکم فیلتر تلگرام در ایران + عکس - اسپوتنیک ایران
محاکمه صادرکننده حکم فیلتر تلگرام در ایران + عکس

دوروف خاطر نشان کرد که این تبلیغات ها توسط ناظران شبکه های اجتماعی تایید می شود، برای همین حالت رسمی یافته و افراد را گمراه می کند. به گفته ی وی قربانیان این کلاهبرداران اغلب افراد مسن و بازنشسته ها هستند.

موسس تلگرام نوشت: « اوضاعی که فیسبوک بیشتر از یک سال است با کسب درآمد از بی تجربگی کاربران ، به شکایات و گله ها توجهی نمی کند، غیر قابل پذیرش است. با توجه به سرعتی که تیم ناظران روس زبان فیسبوک سانسورهای سیاسی را انجام می دهند، منبع ارزیابی اعلامیه های تبلیغاتی این شرکت ها باید به اندازه کافی قوی باشد.»

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала