رشد آمار مبتلایان به کرونا در تهران

© Sputnik / Soheil Ghanbarzadehرشد آمار مبتلایان به کرونا در تهران
رشد آمار مبتلایان به کرونا در تهران - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران از رشد ۲ درصدی تعداد مبتلایان به کرونا در این استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران اعلام داشت که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید در بخش‌های عادی و ۶۷ بیمار نیز با تشخیص کرونا و با وضعیت اختلال در وضع تنفسی و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان تهران به عنوان موارد جدید بستری شده‌اند.

پیامدهای کرونا برای شهرداری تهران اعلام شد - اسپوتنیک ایران
پیامدهای کرونا برای شهرداری تهران اعلام شد

زالی اظهار داشت: در مجموع سهم کسانی که به حوزه بهداشت و درمان طی این مدت مراجعه کرده اند و نیاز به بستری داشتند با افزایش روبرو بوده ایم. دیروز آمار مراجعین ۱۰ درصد اعلام شده بود و امروز این عدد به ۱۲ درصد افزایش یافته که نشان می‌دهند مراجعین د ر بخش‌های عادی و ویژه مورد بستری قرار گرفته اندکه این موضوع نیازمند یک تحلیل خاص است و زمینه الگوی مراجعین را مورد بازنگری قرار دهیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران در خصوص دلیل افزایش مراجعین بیان داشت: دلیل اول این است که بار مراجعین جدیدی که از حال نامساعدتر برخوردار هستند ممکن است تغییر پیدا کرده باشد و دلیل دوم نیز این است که ممکن است میزان معیارهای ما در رابطه با پذیرش بیمارستان‌ها در روزهای اخیر با تغییراتی روبرو شده باشد اما در کل ما به عنوان نکته هشدار دهنده به آن نگاه می‌کنیم و در کل امیدواریم با نظر همکاران همه گیر شناسی تحلیل مناسب‌تری را ارائه نمائیم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала