پیام جدید داعش: کرونا مجازاتی الهی است

© Photo / VOAپیام جدید داعش: کرونا مجازاتی الهی است
پیام جدید داعش: کرونا مجازاتی الهی است - اسپوتنیک ایران
Telegram
این سومین بار از زمان مرگ ابوبکر بغدادی رهبر پیشین داعش و انتصاب ابوابراهیم هاشمی قرشی به عنوان سرکرده جدید این گروه است که داعش اقدام به انتشار پیام صوتی می‌ کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از یورو نیوز، گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام "داعش" روز پنج ‌شنبه با انتشار پیامی صوتی، همه ‌گیری ویروس کرونا را مجازاتی الهی برای دشمنان خود خواند و وعدۀ انجام حملات بیشتر را داد.

این پیام صوتی در سایت یکی از ستیزه جویان منتشر شده است. هویت فردی که صدایش در این پیام شنیده می‌شود ناشناس است؛ با این وجود گوینده خود را ابوحمزه قرشی سخنگوی داعش معرفی می‌کند.

او در این پیام با اشاره به بیماری "کووید-۱۹" می‌ گوید: خدا اراده کرد تا مجازاتی را برای ستمگران این زمان و پیروان آنها بفرستد.... چیزی که با چشم غیرمسلح قابل دیدن نیست... ما از این مجازات خدا برای شما خرسندیم.

این سومین بار از زمان مرگ ابوبکر بغدادی، رهبر پیشین داعش و انتصاب ابوابراهیم هاشمی قرشی به عنوان سرکرده جدید این گروه است که داعش اقدام به انتشار پیام صوتی می‌ کند.

در این پیام همچنین از همۀ ستیزه جویان عضو این گروه خواسته می‌شود تا هرکجا که هستند تا می ‌توانند خود را قوی کنند، تا آنجا که ممکن است بر دشمنان خدا سخت باشند و به مکان‌ های آنها حمله کنند. در ادامه پیام، خطاب به ستیزه جویان گفته می‌شود: «نگذارید حتی یک روز هم بدون آنکه زندگی آنها تباه شود، بگذرد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала